Sayfa 300/989 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Açılsın da bayramdan sonrada olur.

2. Asıl bayramın o zaman olacak değil mi?

3. İnşallah hepimiz birlikte kutlarız.

4. Sonunda Nisan'da bitti. Mayıs 'ta bitecek.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    1985 te düşünemiyorum tuvalet kağıdı kaç para idi..
     Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    29 yıl önce hisse senedi dediler aldık sonra kağıt dediler at atmadık bekledik tuvalet kağıdı dediler baktım tuvalet kağıdıda olmaz atsan atılmaz satsan satılmaz bize gelince değersiz ama nedense devlete göre zengine kanuna para ediyor adalet kitabında o kitapta herşey var bir tek bizler yokuz ben bunu anladım hakim olsaydım zengin olsaydım o adalet banada tıkır tıkır tıkır çalışırdı.
    bizde çbş zenginiyiz muhteşem dönüşü bekliyoruz.tosuncuk duruyor bekliyoruz ömrümüz yeterse ...

6. Cbs boya,tüm emekçilerin işçi bayramlarını kutluyor..Güzel ve önemli bir gelişme sayılır yani duman tütmeye başladığına göre artık bir ateşimiz var demektir..Bu güne kadar varlığı ile yokluğu belli değildi,bunada şükür..

7.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Cbs boya,tüm emekçilerin işçi bayramlarını kutluyor..Güzel ve önemli bir gelişme sayılır yani duman tütmeye başladığına göre artık bir ateşimiz var demektir..Bu güne kadar varlığı ile yokluğu belli değildi,bunada şükür..
    Cbs boya,tüm emekçilerin işçi bayramlarını kutluyor.
    Kutluyor kutlamasına da. Onalt grubu olarak.
    Bu günkü kutlama ile ilgili paylaşımlarının altına; İşçinin parasının ödenmediği şeklinde yorum yapan şahsa verdikleri cevabi paylaşımlarında; Biz Onalt Kıbrıs grubuyuz. Sizinle her hangi bir ilgimiz yoktur. Bu konuda size yardımcı olamayacağız şeklindedir.

8.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Cbs boya,tüm emekçilerin işçi bayramlarını kutluyor.
    Kutluyor kutlamasına da. Onalt grubu olarak.
    Bu günkü kutlama ile ilgili paylaşımlarının altına; İşçinin parasının ödenmediği şeklinde yorum yapan şahsa verdikleri cevabi paylaşımlarında; Biz Onalt Kıbrıs grubuyuz. Sizinle her hangi bir ilgimiz yoktur. Bu konuda size yardımcı olamayacağız şeklindedir.
    ıstedikleri kadar yok desinler onlarda bir kere girdi bu ise tosuncuk dediğim çbs satış pazarlama şirketi çbs boya ve printaşın ortak kurduğu şirket ile öyle yada böyle yolları kapışıyor diye tahmin ediyorum isim hakkı almak türkiyede pazarlama ağı kurucan çbs ismini adını kullanıcan sonra yok bağım diyicen er yada geç çıkacak meydana..

Sayfa 300/989 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •