Sayfa 301/989 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. ÇKS'de aynı şekilde... Boyalarını satıyor. Fatura ile Muğla bayisine verdiğini bir arkadaş forumda paylaşmıştı.

2.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    ÇKS'de aynı şekilde... Boyalarını satıyor. Fatura ile Muğla bayisine verdiğini bir arkadaş forumda paylaşmıştı.
    insanda Allah korkusu olmayınca her hileyi yapar para için daha ağır yazmak isterdim ama o holdingte içinde Allah korkusu olan biri vardır....umarım

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    insanda Allah korkusu olmayınca her hileyi yapar para için daha ağır yazmak isterdim ama o holdingte içinde Allah korkusu olan biri vardır....umarım
    Beklentiyi şimdiye kadar hep erteledi. Ertelemeyide devam ettiriyor. Bakalım daha ne zamana kadar erteleyecek.

4. Garibanca kardeş,evet haklısında gidişat ve gelişmeler hakkında ben çok net bilgilere sahip değilim o yüzden sorunuzu cevaplayamadım..Ben sadece dağda kırda bayırda hangi faydalı ve şifalı otları buluyorsam toplayıp getiriyorum sofraya bir katkım olsun diye..Akant2017 kardeşinde dediği gibi Allah bunlara merhamet bizlerede sabırlar ve dayanma gücü ihsan eylesin..Spk çavuşoğullarına şirketler içinde yaptıkları alaverelerden,usulsüzlüklerden dolayı dava açmıştı sonuç ne oldu bilmiyorum kısacası herşey muamma..Allah yardımcımız olsun..

5.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Garibanca kardeş,evet haklısında gidişat ve gelişmeler hakkında ben çok net bilgilere sahip değilim o yüzden sorunuzu cevaplayamadım..Ben sadece dağda kırda bayırda hangi faydalı ve şifalı otları buluyorsam toplayıp getiriyorum sofraya bir katkım olsun diye..Akant2017 kardeşinde dediği gibi Allah bunlara merhamet bizlerede sabırlar ve dayanma gücü ihsan eylesin..Spk çavuşoğullarına şirketler içinde yaptıkları alaverelerden,usulsüzlüklerden dolayı dava açmıştı sonuç ne oldu bilmiyorum kısacası herşey muamma..Allah yardımcımız olsun..
    Ortada cevap verilmesi gereken bir soru yoktu. Sadece durum paylaşmıştım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    çbsboya forumuyla birleştimi forum?
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

7. Adamlar ne demişler.. Türkiyedeki sizin o bildiğiniz çbs ile ilgimiz alakamız yok...dolayısıyla bizimlede ilgileri olabilir mi..olamaz demi...

Bizim de o adamlarla işimiz olamaz..zira bizim hissedar olduğumuz firmalar duruyor..

Ben kıbrıs ta bir firmaya ortak olmadım..bizim firmanın yetkilisi marka ismini sattıysa..spk buna hoop demeli..

5 sene evvel dava açılsa şimdi çözüme ulaşırdı belkide..şimdi dava açılsa ?
    Birileri çıkıp bekleyin diyecek..ali beyle uçağın kanadında konuştuk eee sabır dedi.eeee nisan dedi ..e nisan bitti...temmuz diyebilecekmiş gibi ağzını eğme eğiliminde

Hehe sende gün bitmez...görüşüyorsan eğer..kendine nasıl inanamamızı bekliyor..onu iyice anlatsın sana
    Ok

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. "Bu yurtdışı haklarını biz ÇBS den aldık." Diyen insafsız gerçekten hiç mi Allah'tan korkmuyor ben anlamıyorum. Gözünün önünde çoluğu çocuğu paramparça olursa sanırım aklı başına gelir. İnşallah işi o raddeye getirmezler. Kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Tek güvencemiz budur arkadaşlar içiniz rahat olsun.

Sayfa 301/989 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •