Sayfa 304/989 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Umut fakirin ekmeğidir

2.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Olacak 34 hadi artık ver şu güzel haberi
    Sabırlı olun. Biraz daha sabır. Şunun şurasında hazirana ne kaldı.

3. Yine başa döndük... bir şey olacağı yok gibi....
    Hayırlı Ramazanlar....

4.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Altın almayın ÇBS alın. Made in Minimalist
    İlahi Garibanca, sen çok yaşa
    Herkese merhaba, aylar sonra bir bakayım dedim ne olmuş diye.
    Bugün Uzel'in fabrika satış haberini okuyunca bizim ÇBS aklıma geldi.
    Uzel'in fabrika satışından gelen para işçilere olan borcun üçte birini anca karşılıyormuş.
    Garanti hesabıma girince sıfır değerli hisse senetlerimi görmeye devam ediyorum yıllardır.

5. Sn.Minimalist şaka olsun diye yazmıştım.

6.  Alıntı Originally Posted by minimalist Yazıyı Oku
    İlahi Garibanca, sen çok yaşa
    Herkese merhaba, aylar sonra bir bakayım dedim ne olmuş diye.
    Bugün Uzel'in fabrika satış haberini okuyunca bizim ÇBS aklıma geldi.
    Uzel'in fabrika satışından gelen para işçilere olan borcun üçte birini anca karşılıyormuş.
    Garanti hesabıma girince sıfır değerli hisse senetlerimi görmeye devam ediyorum yıllardır.
    Uzel'in 2000 tane çalışan işçisi vardı.Batmasına yakın ki batmadı patron baba vefat edince geriye kalan aile bireyleri miras paylaşım anlaşmazlığı yüzünden fabrikayı işletemez hale geldiler.Biz yinede bu işe battı diyelim.

Uzel'in batmasına yakın son yıllarında çoğu işçisinin parasını tazminatını ödeyip işten çıkarmıştı.İsteyen tüm işçilerine tazminatını alıp işten çıkma hakkı verilmişti.Bazı işçiler fabrikanın faaliyetinin durmasına son günlerine kadar işi bırakmayıp çalıştılar.Alacaklarını alamayan işçilerde o sona kalanlar oldu.

Çbs boya'nın veya Çbs pirintaş'ın Uzel gibi çok işçisi varmıydı bilmiyorum.İşçilerinin alacaklarını nasıl ödeyemiyor anlamıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Uzel'in 2000 tane çalışan işçisi vardı.Batmasına yakın ki batmadı patron baba vefat edince geriye kalan aile bireyleri miras paylaşım anlaşmazlığı yüzünden fabrikayı işletemez hale geldiler.Biz yinede bu işe battı diyelim.

Uzel'in batmasına yakın son yıllarında çoğu işçisinin parasını tazminatını ödeyip işten çıkarmıştı.İsteyen tüm işçilerine tazminatını alıp işten çıkma hakkı verilmişti.Bazı işçiler fabrikanın faaliyetinin durmasına son günlerine kadar işi bırakmayıp çalıştılar.Alacaklarını alamayan işçilerde o sona kalanlar oldu.

Çbs boya'nın veya Çbs pirintaş'ın Uzel gibi çok işçisi varmıydı bilmiyorum.İşçilerinin alacaklarını nasıl ödeyemiyor anlamıyorum.
    90 dönüm arazi ucuza gitmiş.onun başına gelen printaşa olsa 50 dönüm alaçaklı banka yok parasına alır..neyseki abo mücadele ediyor..

8. LEVENT1225
    Umut fakirin ekmeğidir.
    Doğru söylüyorsun. Umutta, ekmekte kalmadı artık.

MEHMET52
    Yine başa döndük... bir şey olacağı yok gibi....
    Hayırlı Ramazanlar....
    Evet bir şey olacağı yok. Haber yok. Elle tutulur bir şey yok. Yok Yokk Yokkk. Umutta yok
    Hayırlı Ramazanlar.

Sayfa 304/989 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •