Sayfa 309/990 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Akıl var mantık var bu güne kadar hükümet tarafından borsa mağdurları için hangi olumlu adım atıldı ve mağduriyetlerimiz giderildi ben bilmiyorum siz biliyorsanız onuda bilmem..2006 yılında Ünal Tarım'daki yolsuzlukları gördüm istanbul şişli cumhuriyet başsavcılığına şikayet dilekçesi verdim bana gelen cevabi yazıda öyle bir anormalliğin olmadığını yazdılar peki sonra ne oldu şirketin içini boşaltılar spk araştırdı o zamana göre 8.5 milyon dolar usülsüzlük tespit edildi spk Latif ve babası Yaşar Ünal'ı mahkemeye verdi haklarında dava açıldı ne oldu sonuç kocaman bir hiç..Adamlar şirketin ismini değiştirip yoluna devam ediyor arkasında binlerce mağdur bırakarak hemde dürüst bir adammış gibi istanbul yaş sebze kuru meyve ihracatçılar birliği genel başkanı olarak keyfine bakıyor yakasına yapışan varmı yok..Çavuşoğulları da aynı ahlaksız işadamlarından daha sayacak örnekler var ama boş yazıp boş konuşuyoruz işte bizi dinleyen anlayanmı var sanki..Ama ben devlet başkanı seçilirsem şayet Kanuni Sultan Süleyman gibi olacağım yolsuzluk,hırsızlık,dolandırıcılı,hayasızlık,vatan hainliği yapanların,vergi kaçıranların,zalimlerin,zulüm edenlerin vb..savunmalarını dinlememe gerek yok alın kellelerini diyeceğim bak bir daha devletin izni olmadan sinek uçabiliyormu Çavuşoğlu Ali'yide Sümbül Ağaya dövdüreceğim zevk için..Sevaptır..

2. Ben savcı olsaydım biste sorardım iflas erteleme davası devam ettiği vede kayyumların gözetiminde olduğu halde neden borsadan attınız. Kayyumlara sorardım mahkeme iflasın reddine karar verdiği halde şirketlerin değerleme raporlarını konsolide blançolarını(bağlı ortaklarını iştiraklerini , gayrimenkullerini, ortaklarını) neden hazırlamadınız. İflas masasına sorardım şirketin bağlı bağlı ortalarının tasfiye sine ne oldu neyi tasfiye ettiniz veya neyi bekliyorsunuz diye Çbs boyada hisse devrine ne oldu genel kurul neden yapılmıyor şirketin hakim ortakları neyi bekliyor.Mkk şu %5 ve üzeri pay sahiplerini neden açıklamıyor. Spk sürece neden müdahele etmiyor. Bu mahkemeler daha nekadar sürecek iflas etmeyen bu şirketlerin izahnameleri neden hazırlanmıyor.Derdim.

3. isterdim senin gibi düşünen savcı neyse 6 ayda bitiyor bakalım içimizden dava edecek babayiğit çıkacakmı.

4. Bi 3-5 yıl daha dava edebilecek babayiğit aramakla geçer. Yandı keten helvam
    Son düzenleme : garibanca; 18-06-2019 saat: 16:40.

5.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Bi 3-5 yıl daha dava edebilecek babayiğit aramakla geçer. Yandı keten helvam
    Bence bu kadar karamsar olma . Cumhurbaşkanı ne dedi burası muz cumhuriyeti değil kabile devleti hiç değil . Binali yıldırım her fırsatta geciken adalet adalet değildir diyor ama bence bu kader değil. Sorunlar biraz geç çözülüyor ama çözülüyor Spk nın suç duyrusuna geçte olsa bir cevap verilecektir. Devlet önceden milletin arkasındaydı şimdi bütün gücüyle yanında olduğunu hissettiriyor bencede biraz sabır diyorum .Küçük dünyada büyük ülke olmanın zorluklarını yaşıyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bence bu kadar karamsar olma . Cumhurbaşkanı ne dedi burası muz cumhuriyeti değil kabile devleti hiç değil . Binali yıldırım her fırsatta geciken adalet adalet değildir diyor ama bence bu kader değil. Sorunlar biraz geç çözülüyor ama çözülüyor Spk nın suç duyrusuna geçte olsa bir cevap verilecektir. Devlet önceden milletin arkasındaydı şimdi bütün gücüyle yanında olduğunu hissettiriyor bencede biraz sabır diyorum .Küçük dünyada büyük ülke olmanın zorluklarını yaşıyoruz.
    Teşekkür ediyorum. sağ olasın.

7. Sayın Olacak34 bu işler ne zaman olacak? Bir şeyler yazarmısınız?

Sayfa 309/990 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •