Sayfa 310/989 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon
Arama sonucu : 7910 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. c) ÇBS Boya Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ÇBS Boya Kimya) ile ilgili olarak yapılan inceleme sonucunda, aşağıdaki
    tabloda yer alan idari para cezasının uygulanmasına karar veril miştir.
    İPC Uygulanan
    Şahıs/Şirket
    İPC Uygulanmasına
    Neden Olan Eylem
    Eylemin Aykırılık Teşkil
    Ettiği Düzenleme
    Verilen
    İPC Tutarı
    ÇBS Boya Kimya
    Sanayi ve Ticaret
    A.Ş.
    ÇBS Boya Kimya’nın üretim
    tesislerinin kiralanması hususunda
    özel durum açıklaması yapılmaması.
    Kurulumuzun II.15.2 sayılı “Payları Borsada
    İşlem Görmeyen Ortaklıklara İlişkin Özel
    Durumlar Tebliğ’inin” 7’nci maddesinin birinci
    fıkrası.
    27.04

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. http://www.spk.gov.tr/u/?u=aba81371

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. sade fabrika arsasımı. isim hakkı ve diğerlerine kılıf bulmuşlar demekki..

4. printaş temiz ak süt spk ceza kesecek bir şey bulamamış anlaşılan enteresan çbs boyanın teçhizatlarına takmış lar usulsüz kiraya verilmesi demekki isim hakkı printaş in arazi farklı firmalara kiraya verilmesi bunlar temiz.yaşam belirtisi bence hasta tam ölmemiş hadi hayırlısı ..

5. Arazi printaşın.tesisler boyanın .iyi olan ne biliyormusunuz?bence şudur;muhtemelki biz kyların şikayeti üzerine bu inceleme yapılmış ve inceleme sonunda sadece deniyorki "evet siz burayı kiraya verebilirsiniz ama bunu kamuya duyurmanız lazımdı deniyor...simdi benim hoşuma giden tarafı şu!! kiraya veriliyor ve bir gelir var.bu gelirden arsa sahibi olarak hem printaş ve tesislerin sahibi olarakda boya resmi olarak gelirlerini deftere kayıt ediliyor.haa şimdi denilebilirki 10 alıyordur 2 gösteriyordur diye,ama sanmam zaten bölgede depolama ve isletme kiraları belli çok bir farklılık olacağını sanmam.ama görüldügü üzere hassas olan bir durum açıklığa kavuştu.dilerim tez zamanda sorunlarımız giderilir ve yeni bir yıla artık bununla girmek zorunda kalmayız.

6.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Arazi printaşın.tesisler boyanın .iyi olan ne biliyormusunuz?bence şudur;muhtemelki biz kyların şikayeti üzerine bu inceleme yapılmış ve inceleme sonunda sadece deniyorki "evet siz burayı kiraya verebilirsiniz ama bunu kamuya duyurmanız lazımdı deniyor...simdi benim hoşuma giden tarafı şu!! kiraya veriliyor ve bir gelir var.bu gelirden arsa sahibi olarak hem printaş ve tesislerin sahibi olarakda boya resmi olarak gelirlerini deftere kayıt ediliyor.haa şimdi denilebilirki 10 alıyordur 2 gösteriyordur diye,ama sanmam zaten bölgede depolama ve isletme kiraları belli çok bir farklılık olacağını sanmam.ama görüldügü üzere hassas olan bir durum açıklığa kavuştu.dilerim tez zamanda sorunlarımız giderilir ve yeni bir yıla artık bununla girmek zorunda kalmayız.
    Arazi printaşın değil oto boyalarının aslında haklısın kafayı karıştıran bir durum otoda printaş hakim ortak olduğu için burda sorun yok boya konusundada hakim ortak printaş gibi duruyor burdada sorun yok gibi ama sorun printaşta hakim ortak kim işte asıl özel durum burda açıklama yapılması gereken bir durum hakim ortak belli olduğunda genel kuruldan yetkiyi aldığı gibi şirketlerin izahnamesini hazırlatacaktır. İnsanın aklına şüpheler gelmiyor değil ama bende sanmıyorum yapamazlar. Büyük bir riskin altına kimse imza atmaz.

7. oto boya temiz borçları yok fazla..diye biliyordum umarım öyle kalmıştır..

8. seçimler etkiler mi sizce..varmı yorumu olan

Sayfa 310/989 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •