Sayfa 313/989 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    5 iş günüde bitti.
    Ara sıra fabrikanın önünden geçiyordun tabela yerinde duruyor diyordun artık gölgesinide görmek istemiyorsun galiba ne oldu sayfayı kapattınmı?

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ara sıra fabrikanın önünden geçiyordun tabela yerinde duruyor diyordun artık gölgesinide görmek istemiyorsun galiba ne oldu sayfayı kapattınmı?
    yerinde ,fabrika tabelasıda duruyor.içersi maşallah karınca gibi araçlar biri giriyor diyeri çıkıyor.malum dondurma sezonu burhan pazarlama iyi çalışıyor..sun sınırında çbs arsasında yeni silolar yapılmış maşallah kirayı çıkartmak için firmalar .çalışıyor.tek tesellim tabela...2 onur umarım gönlümüzce olur.

3.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    onur seni anlıyorum.espiri yapmadığınıda çok iyi biliyorum.maalesef ki burası böyle..
    ya kusura bakmayın işi gırgıra alıyorum bazen.

4. Bu sezonda dondurma işi vede fabrika sahasında olacak iş değil ama bu çavuşoğlu olduruyor bu paraları gömecek ne işler vadır aklında bizde bahçivan olarak sularız yakında su parasını ödüyemezde bedelli istermi acaba, of kafayı yedirecek bular bize.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bu sezonda dondurma işi vede fabrika sahasında olacak iş değil ama bu çavuşoğlu olduruyor bu paraları gömecek ne işler vadır aklında bizde bahçivan olarak sularız yakında su parasını ödüyemezde bedelli istermi acaba, of kafayı yedirecek bular bize.
    ister ister bu gidişle bizlerden sağlam bir bedelli parası ister borsaya dönmeden isterse zor alır.borsaya dönerse bedelli bedelsiz şirketin kasasını kapatamaz bence çil çil paralar ile..nasıl seneryo...

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ister ister bu gidişle bizlerden sağlam bir bedelli parası ister borsaya dönmeden isterse zor alır.borsaya dönerse bedelli bedelsiz şirketin kasasını kapatamaz bence çil çil paralar ile..nasıl seneryo...
    İsterse bizde veririz nasıl olsa alıştık vermeye yalnız önce izahnameyi bi hazırlasın alacağımızı kar payı veya bedelsiz fark etmez versin sonra projesini göstersin spkyı ikna ederse bedellisi hazır bi 10-15 yıl daha bekleriz ilk önce alacağımızı vermesi lazım değilmi?

7. 2 onur2 an itibari ile tabela yerinde duruyor.bol bol içerde algıda arabaları..

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur2 an itibari ile tabela yerinde duruyor.bol bol içerde algıda arabaları..
    Tabela duruyorda üstündeki yazıya dikkat ediyormusun hani diyorum filli boyada olduğu gibi ÇBS nippon diye yazıyor olabilirmi çok sessiz kaldılar yine.

Sayfa 313/989 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •