Sayfa 314/989 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Burhan pazarlamada takıldı aklıma , bir araştıman varmı iştiraki varmı veya taşeron bir firmamı buldu.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Tabela duruyorda üstündeki yazıya dikkat ediyormusun hani diyorum filli boyada olduğu gibi ÇBS nippon diye yazıyor olabilirmi çok sessiz kaldılar yine.
    yok 1956 yanlış hatırlamıyorsam çbs diye yazıyor.burhan araştırmadım güvenlik tarafında ufak bir tabela muhtemelen aile içi pazarlama şirketidir algıda filan arabası olduğuna göre mikrotaş kısmı hareketli arsa çbs oto boya üstüne olduğu için istediği gibi onun üzerinden kiraya veriyordur yandaşlara diye düşünüyorum.üretim nerde yapıyorlar içerde boya üretim yokmuş. çbs boya için teçhizatlarını kime kiraya verdiler acaba.hep soru işareti ...

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yok 1956 yanlış hatırlamıyorsam çbs diye yazıyor.burhan araştırmadım güvenlik tarafında ufak bir tabela muhtemelen aile içi pazarlama şirketidir algıda filan arabası olduğuna göre mikrotaş kısmı hareketli arsa çbs oto boya üstüne olduğu için istediği gibi onun üzerinden kiraya veriyordur yandaşlara diye düşünüyorum.üretim nerde yapıyorlar içerde boya üretim yokmuş. çbs boya için teçhizatlarını kime kiraya verdiler acaba.hep soru işareti ...
    Yanılmıyorsam çbs boyaya ait olan ekip ve ekipmanlar toyotanın ada pazarı fabrikasında oto boya işini yapıyor olmalı haber arşivimde böyle bir haber var .

4. ÇBS, 2012 yılının ikinci yarısından itibaren, TOYOTA’nın Adapazarı tesislerinin Katodik Elektroforez boya ihtiyacını, kendi tesislerinde üreterek ve kendi kadrosu ile teknik hizmetini vererek karşılayacaktır. Bu gelişme ÇBS’nin TEKNOLOJİK KAPASİTESİNE ve GELECEĞİNE DÜNYA ÖLÇEĞİNDE gösterilen İTİMADIN en güçlü göstergesidir.

5. isim hakkıda gitti sanırım bedavaya bu gidişle arsada gidecek printaş ortaklarda çıkmıyor ortaya..tabelayıda indirselerde rahatlasak..bizde hisselerimi ister çerçeve yaparız....

6. Ben çerçeveyi hazırladım hemde dört köşe. Çbs buralara gelse aldığım gibi kırmızı kurdela ile asacam en güzel köşeye.

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ben çerçeveyi hazırladım hemde dört köşe. Çbs buralara gelse aldığım gibi kırmızı kurdela ile asacam en güzel köşeye.
    hadi hayırlısı o zaman...

8. Ali çavuşoğlu34olacak, neredesin eğer biraz adamlık varsa şayet sende ses verirsin buradaki yatırımcılara delikanlı gibi bir açıklama yaparsın hadi sabırla bekliyoruz seni .. Hadi canım yapabilirsin,bekliyok..

Sayfa 314/989 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •