Sayfa 317/991 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Onur bey bayramda yanar gibi oldu derken!!!ne duyduydunuz?
    Ben hep umutla beklediğim için duyduğumun pek önemi yok ben gerçekleşene bekliycem nasıl olsa bir gün genel kurul yapılacak.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Kablolar açıkta örümcek ağından yapılmış labirent gibi fişe kimsede yaklaşamıyor bizde çekirdek çitler gibi laflıyoruz. Ne yapalım kader utanırmı bilmem.
    kader utanmaz ne yapabilirizki başka ara ara çitliyoz lafları belki bir gün beyaz atlı bir prenses.. gelir hepimizi kurtarır burdan nedersin olurmu..gerçi senin taraf hep olumlu iyiki varsın..

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    kader utanmaz ne yapabilirizki başka ara ara çitliyoz lafları belki bir gün beyaz atlı bir prenses.. gelir hepimizi kurtarır burdan nedersin olurmu..gerçi senin taraf hep olumlu iyiki varsın..
    Okadar çok şey kaybettimki, kaybetmek istemediğim iki önemli şey var hayatta bir sağlığım iki umudum nezaman söndürmeye kalksalar o umut bende olduğu sürece bir kıvılcım buluyorum yakacak. Her zaman olduğu gibi kaldığım yerden yoluma devam ediyorum. Hayat zıtlıklar üzerine kurulu iyiki sizlerde varsınız.

4. Minimalistte ümidi kesmemiş

5. bizide alsalar keşke..

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bizide alsalar keşke..
    Aldılarda bizden saklıyorlar olabilirmi çbs piyasadan kaybolduğu zamanlarda filli boya piyasaya çıktı filli boyada kaybolursa veya senaryo ne olabilir nipponla olan bağlarımız oldukça iyi. Satışta iştiraklerinden bahsedilmiyor. Meges hafızalarda yeni .

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bizide alsalar keşke..
    Sabreden derviş misali bekliyoruz, nippon painti

Sayfa 317/991 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •