Sayfa 319/989 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    ÇBS Printaş Oto Boya ve Gereçleri Sanayii A.Ş. (Şirket) nezdinde Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn) ve ilgili mevzuat
    çerçevesinde yapılan inceleme sonucunda aşağıdaki tabloda yer verilen suç duyurularının/ihbarlarının yapılmasına karar
    verilmiştir.
    Suç Duyurusunda
    Bulunulan Şahıs
    Suç Duyurusuna
    Neden Olan Eylem
    Eylemin Aykırılık Teşkil Ettiği
    Kanun Maddesi
    Ali Eşref ÇAVUŞOĞLU
    Bilgi ve belge verilmeyerek ve/veya eksik bilgi verilerek
    denetimin engellemesi.
    6362 sayılı SPKn’nun 111’inci
    maddesi
    Orhan ÇAVUŞOĞLU
    Burhan ÇAVUŞOĞLU
    Aydın ÇAVUŞOĞLU
    Ali Eşref ÇAVUŞOĞLU
    Şirket tarafından kanunen tutulması gereken defter ve
    kayıtlarının tutulmaması ve saklamakla yükümlü olunan defter
    ve belgelerin saklanmaması.
    6362 sayılı SPKn’nun 112’nci
    maddesinin birinci fıkrasının a ve
    b bentleri
    Orhan ÇAVUŞOĞLU
    Burhan ÇAVUŞOĞLU
    Aydın ÇAVUŞOĞLU.............31 ay olmuş hala savcılıktan haber yok neler oluyor acaba.
    üstüne giden olmayınca bir 31 ay daha geçer ama gören olurmu acaba..

2. Üstüne daha nasıl gidilecek spk suç duyrusunda bulundu biz ihbarda bulunduk mahkeme iflasın reddine karar verdi kim ne bekliyor belli değil izahname neden hazırlanmıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Üstüne daha nasıl gidilecek spk suç duyrusunda bulundu biz ihbarda bulunduk mahkeme iflasın reddine karar verdi kim ne bekliyor belli değil izahname neden hazırlanmıyor.
    demekki yetersizlikler var düğümü çözemiyorlar sonumuz uzel gibi olmaz umarım.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    demekki yetersizlikler var düğümü çözemiyorlar sonumuz uzel gibi olmaz umarım.
    Yanılmıyorsam ihale feshedildi varlık yönetim şirketi borçları devraldı hangi bankaya ait varlık yönetim şirketi bilmiyorum işçiler üzerinde hissedarlara vuruyorlar minare misali aynı kılıf bulmaya çalışıyorlar gibi duruyor bizim konum buna benzermi sanmıyorum bizim şirketin ipotek alacaklısıda kendi şirketi bankaya kefil olan printaş 100 küsür milyonu ödediğinde çbs boyada hakim ortak olacak bu borç ödenmiş olmalıki kıbrıs muhabbeti bu kadar rahat konuşuluyor bilgi ve belge gizliyor olmaları bu konuda haklıyız ve ciddi şaibeler var izahname hazırlanmazsa bu şirketlirin bağlı ortakları, ortakları iştirakleri gayrimenkulleri açıklanmazsa .Cumhurhaşkanı burası guguk devleti değil hukuk devleti diyordu. Ozaman burda hukuk işlemiyor algısı doğar ve bundan sonrada güven sorunu yaşanır.

5. kıbrıs onalt nasıl isim hakkını kullanıyor enteresan ve sitesi her geçen gün güzelleşiyor.özellikle hakkımızda kısmı .güzel yapılanıyorlar sanki bu sefer isim hakkını almadan hangi yatırımcı markayı ön plana çıkarır almasa bile uzun vade sağlam anlaşma yapması gerek.kaldıki mazisi bozuk bir şirket yöneticilerine. bir dümen dönüyor hayır ola

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    kıbrıs onalt nasıl isim hakkını kullanıyor enteresan ve sitesi her geçen gün güzelleşiyor.özellikle hakkımızda kısmı .güzel yapılanıyorlar sanki bu sefer isim hakkını almadan hangi yatırımcı markayı ön plana çıkarır almasa bile uzun vade sağlam anlaşma yapması gerek.kaldıki mazisi bozuk bir şirket yöneticilerine. bir dümen dönüyor hayır ola
    Bana kalırsa çok dümen dönüyor sonumuz iyi ola.

7. Mozambikte çok zengin bir adam şehirdeki yoksullardan kurtulmak istiyormuş çok yüklü miktarda paranın üstüne zehir sürerek bir yardım kuruluşuna göndermiş. Bir süre sonra şehrin valisi 30 milletvekili ve 7 muhtar ölmüş fakirlerden kimseye bir şey olmamış ...!!!

8. bizim sonumuz belli değişen bir şey olmaz .ufacık bir hayel nasrettin hoça misali göle maya çaldık ya tutarsa..tutar mı sizce... tabela direkte duruyor fabrika önünde ..

Sayfa 319/989 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •