Sayfa 322/989 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Onur bey sonbaharda bir aksiyon bekleniyormuş.varmı buna dair bir duyumun zira bir söylenti var yeni bir yapılanma durumları.ama detay alınamıyor.

2. Spk izahnameyi onaylamadan hiç bir duyumun gerçekçi olacağını sanmıyorum kayyumlar anlaşılan bayağı uğraşıyorlar boyadaki hareketler iyiye işaret öbür şirketlerin durumu zaten iyi boyadaki hareketlenme 3 yılı geçmiş.

3. Her sene şirket Mayıs gibi Gebze'deki arsanın değerini yeniden değerleme yaptırıyordu acaba bu sene arsanın değeri ne kadar oldu

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Spk izahnameyi onaylamadan hiç bir duyumun gerçekçi olacağını sanmıyorum kayyumlar anlaşılan bayağı uğraşıyorlar boyadaki hareketler iyiye işaret öbür şirketlerin durumu zaten iyi boyadaki hareketlenme 3 yılı geçmiş.
    kayyum kaldımı bunlarda

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    kayyum kaldımı bunlarda
    Kayyumlar gelirken biz geldik üç kişiyiz diye belgeleri varda gittiklerine dair bir belge yok. Ben görmedim.

6. Hiç bir sekilde bilgi verdigi için şirket burdada kayyum hala devam algısı olmasın.iflas erteleme sonlandığı gün kayyum görevlilerininde işi otomatik olarak bitmistir.

7. Mahkeme gerekli olan bilgileri kayyumlardan aldı ki şirketin iflas erteleme davasının reddine karar verdi bazı pürüzler yüzünden mesela boyadaki sermaye kaybı olabilir ayrıntıları hallediyorlar olmalı bir açıklama yapılmadığına göre 2014 ten buyana genel kurul olmamasının sebebi kayyumlar olmalı hakim ortak kim şirketi kim yönetiyor tabiki bana göre kayyumlar sonra izahnamedeki eksiklikler yüzünden geri alınmış olmalı. Spk ya göre uygun olsaydı izahname imzalansaydı şimdi işlem görüyor olurduk ya sabır.

8.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Hiç bir sekilde bilgi verdigi için şirket burdada kayyum hala devam algısı olmasın.iflas erteleme sonlandığı gün kayyum görevlilerininde işi otomatik olarak bitmistir.
    katılıyorum.kayyum da olsa 6 ayda bir olumlu olumsuz rapor verirdi bence.

Sayfa 322/989 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •