Sayfa 323/989 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423823 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. sessizlik..patronla görüşende kayboldu..

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    sessizlik..patronla görüşende kayboldu..
    Ama daha bitti demedi... Bakalım ne zaman diyecek...
    Son düzenleme : garibanca; 30-07-2019 saat: 14:26.

3. havlu atmadı diyorsun ..

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    havlu atmadı diyorsun ..
    Bence attı. Ancak renk vermiyor.

5. At sahibine göre kişner,bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye tevekkeli söylememişler..Çavuşoğullarının itibarları yerlerde sürünüyor, karakterleri ,kişilikleri,iş hayatındada çevirdikleri dolaplar,dümenler,düzenbazlıklar ve nasıl acımasızca devleti dolandırdıkları ,yatırımcıların canlarını yaktıklarıda ortada elbet maaşlı sözcüsüde ondan farklı olacak değil ya..Olacak34 eğer sende biraz adamlık,delikanlılık,insanlık varsa son gelişmeler hakkında bizlere bilgi verirsin çünkü bize sabırlı olun bekleyin demiştiniz, buyrun sizi bekliyoruz...Geleceğini sanmıyorum ya çünkü onda o kadar büyük yürek yok

6.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    At sahibine göre kişner,bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye tevekkeli söylememişler..Çavuşoğullarının itibarları yerlerde sürünüyor, karakterleri ,kişilikleri,iş hayatındada çevirdikleri dolaplar,dümenler,düzenbazlıklar ve nasıl acımasızca devleti dolandırdıkları ,yatırımcıların canlarını yaktıklarıda ortada elbet maaşlı sözcüsüde ondan farklı olacak değil ya..Olacak34 eğer sende biraz adamlık,delikanlılık,insanlık varsa son gelişmeler hakkında bizlere bilgi verirsin çünkü bize sabırlı olun bekleyin demiştiniz, buyrun sizi bekliyoruz...Geleceğini sanmıyorum ya çünkü onda o kadar büyük yürek yok
    Ne yani Çavuşoğlu'yla Olacak 34'e bir mi tutuyorsun.

7. ya kötü düşünmeyin olacak 34 belki hastadır belki ..ne biliyim yazmakta istemiyorum umarım iyidir sağlığı..yoksa kesin yazardı...

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ya kötü düşünmeyin olacak 34 belki hastadır belki ..ne biliyim yazmakta istemiyorum umarım iyidir sağlığı..yoksa kesin yazardı...
    Kötü düşünmüyorum.

Sayfa 323/989 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •