Sayfa 335/989 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    artık sevindirmeleri gerek bence bizleri de sonra yeni döngüler ile yollarına devam etsinler bizim gibi yeniler var bir 10 ..15 yıl taşıyacaklar döngü den baya yüklü gelir elde ederler. önce bedelsiz sermaye arttır sonra bir bedelli ilk 100 ne gerek...
    İlk 500 ün sonunda olanların sermayeleri 400 milyonlu rakamlarda bizim arsa fiyatını 300 kabul etsek bir avm projesini olur varsayalım böyle bir proje bizim piyasa değerini önemli bir değerle halka arz olmasını sağlar. Defakto ile kıyasladımda hiç fena olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bedelsiz markayı ayakta tutma anlaşması nede olsa akrabalar tamamen mantık yürütüyorum veya ufak bir anlaşma bedeli..
    Bedelsizleri almadan patronlar buna yanaşmaz ondan sonra bedelli işin kuralı hep böyle oldu finansal bir yapı olsaydı şirket kâr payı verir kurtulurdu.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    artık sevindirmeleri gerek bence bizleri de sonra yeni döngüler ile yollarına devam etsinler bizim gibi yeniler var bir 10 ..15 yıl taşıyacaklar döngü den baya yüklü gelir elde ederler. önce bedelsiz sermaye arttır sonra bir bedelli ilk 100 ne gerek...
    bende farklı yazmadım.önce bedelsiz sonra bedelli ve çbs gmyo şirketin adını değiştir çbs oto boyaları ile birleştir.ihlas gibi olamıyorlar paraları bitti mi şirket içinde şirket birleştirip bedelli sermaye arttırıyor..bizde kurtuluruz..

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    küçük sami senelerdir isim hakkını kullanıyor biz nr kazandık bence kocaman bir sıfır kapalı kapılar ardında dönen dolaplar..
    Cirosu yüksek markaların bayiliklerini alabilmek için bir çok firmaların binlerce dolar vererek bayilik aldıklarını duydum kıbrıs konusu bile onalt iştirakinin sermayede payı vede marka ve isim hakkı için ne ödedi biz bunu bile öğrenemedik. Kara kutu bunların yanında ay ışığı gibi parlar.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bende farklı yazmadım.önce bedelsiz sonra bedelli ve çbs gmyo şirketin adını değiştir çbs oto boyaları ile birleştir.ihlas gibi olamıyorlar paraları bitti mi şirket içinde şirket birleştirip bedelli sermaye arttırıyor..bizde kurtuluruz..
    Bedelsiz sonra bedelli yazına dikkat etmemişim kusuruma bakma.
    İhlasın işide karışık bağlı ortakları iştirakleri hepsinin birbirinde payları var ihlas evde takıldım biraz sermayesinin iki katı özkaynağı varken piyasa değeri 0.40 lardaydı bedelli sermaye artırımı kararı aldılar piyasa değerini bir liranın üzerine çıkardılar. Grup şirketleri arasındaki iştirak satışları olacaktır çok dikkatli takip etmek gerekir. Bakalım bizim izahnamede neler çıkacak.

6. Yine büyük umutlar aşısı yapıyorsunuz arkadaşlar. İnanıyoruz size. Geçen yılda şafak sayıyorduk. Sonu hüsran, hatta arkadaş ortalıkta yok. Keşke söyledikleriniz olsa. Bu ülkede o dediklerinizin olması zor. Olursa hala bazı šeyler kalmış, çalışıyormuş derim. Benim 11 yılım var burada. Bakmayım diyorum işte, nasıl bir hastalıksa. Çoluk çocuğumuzun rızkı. İnsanın içinde bir yer acıyor. Bu acılar mutlaka birilerine batacak, buna inanıyorum. Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by Akça Yazıyı Oku
    Yine büyük umutlar aşısı yapıyorsunuz arkadaşlar. İnanıyoruz size. Geçen yılda şafak sayıyorduk. Sonu hüsran, hatta arkadaş ortalıkta yok. Keşke söyledikleriniz olsa. Bu ülkede o dediklerinizin olması zor. Olursa hala bazı Å¡eyler kalmış, çalışıyormuş derim. Benim 11 yılım var burada. Bakmayım diyorum işte, nasıl bir hastalıksa. Çoluk çocuğumuzun rızkı. İnsanın içinde bir yer acıyor. Bu acılar mutlaka birilerine batacak, buna inanıyorum. Saygılar.
    inan düşüncelerimiz umurlarımız seninle aynı sadece ihtimaller ve düşünçeler hiç bir arkadaşımız biz yazıyoruz diye beklenti içine girmesin özellikle benim yazılarım da ben tahmin ve olasılıkta bulunuyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Akça Yazıyı Oku
    Yine büyük umutlar aşısı yapıyorsunuz arkadaşlar. İnanıyoruz size. Geçen yılda şafak sayıyorduk. Sonu hüsran, hatta arkadaş ortalıkta yok. Keşke söyledikleriniz olsa. Bu ülkede o dediklerinizin olması zor. Olursa hala bazı Å¡eyler kalmış, çalışıyormuş derim. Benim 11 yılım var burada. Bakmayım diyorum işte, nasıl bir hastalıksa. Çoluk çocuğumuzun rızkı. İnsanın içinde bir yer acıyor. Bu acılar mutlaka birilerine batacak, buna inanıyorum. Saygılar.
    Siz ve sizin gibi düşünen arkadaşlara hak vermeye başladım şahsım adına umutlu olşumun bazı dayanakları olduğundan yapmış olduğum paylaşımlar umudunu kaybetmiş hastaya doktor tavsiye etmeye beziyor tek taraflı düşünüyor olmam sizleri üzüyor bu yüzden kusuruma bakmayın düşüncelerinizede saygım var fakat aşağısı sakal yukarısı bıyık diye düşünemiyorum mutlaka bunun ortası ağzı olmalı ortak bir yol bulunmalı olacak 34 gibi susmalımı belkide en doğrusunu o yaptı.

Sayfa 335/989 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •