Sayfa 336/988 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon
Arama sonucu : 7898 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Halka açık bir şirket, bir şekilde grup şirketlerinden dolayi tahtası kapanıyor ve borçları, alacakları, ortakları varken isim hakkını bir başkasına devrederek tekrar piyasaya giriyor. Şirkette bizim onlarla bir bağımız yok diyor. Bu nasıl adalet, bu nasıl hukuk. Bilerek arazisi sattırılmıyor. Yoksa satılmazmı. Bunlar ancak böyle ülkelerde olur. Ama ölecekler, o pamuk o göte er yada geç girecek. Bize yaşarken kabir azabı çektirenler, her alemde kat be kat daha fazlasını çeksinler.

2.  Alıntı Originally Posted by Akça Yazıyı Oku
    Halka açık bir şirket, bir şekilde grup şirketlerinden dolayi tahtası kapanıyor ve borçları, alacakları, ortakları varken isim hakkını bir başkasına devrederek tekrar piyasaya giriyor. Şirkette bizim onlarla bir bağımız yok diyor. Bu nasıl adalet, bu nasıl hukuk. Bilerek arazisi sattırılmıyor. Yoksa satılmazmı. Bunlar ancak böyle ülkelerde olur. Ama ölecekler, o pamuk o göte er yada geç girecek. Bize yaşarken kabir azabı çektirenler, her alemde kat be kat daha fazlasını çeksinler.

3.  Alıntı Originally Posted by Akça Yazıyı Oku
    Halka açık bir şirket, bir şekilde grup şirketlerinden dolayi tahtası kapanıyor ve borçları, alacakları, ortakları varken isim hakkını bir başkasına devrederek tekrar piyasaya giriyor. Şirkette bizim onlarla bir bağımız yok diyor. Bu nasıl adalet, bu nasıl hukuk. Bilerek arazisi sattırılmıyor. Yoksa satılmazmı. Bunlar ancak böyle ülkelerde olur. Ama ölecekler, o pamuk o göte er yada geç girecek. Bize yaşarken kabir azabı çektirenler, her alemde kat be kat daha fazlasını çeksinler.
    süper ya acayip güldümmm müthişsin ..

4. Burda gülüncek bir durum yok. Ağlanacak halimize, birileri zaten gülüyor. Hani varya agalar bizimle eyleniyor tam o işte. Suç bende, ÇBS markasına güvenerek yatırım yaptım, mısır püskülü çıktı.

5.  Alıntı Originally Posted by Akça Yazıyı Oku
    Burda gülüncek bir durum yok. Ağlanacak halimize, birileri zaten gülüyor. Hani varya agalar bizimle eyleniyor tam o işte. Suç bende, ÇBS markasına güvenerek yatırım yaptım, mısır püskülü çıktı.
    pamuk olayına güldüm ..

6. Az önce twıtırda dolanırken, şunu gördüm. Yaraya pamuk basan hemşire 4100 tl, göte pamuk tıkayan imam 4500 tl maaş alıyormuş. Ama pamuğu üreten çiftçi 3 ün 1 ini alıyormuş. Ayrıca artık ölülerede bazı yerlerde pamuk tıkamıyor, slikon köpük sıkıyorlarmış. Sızdırmazlık garantili. Bunlar slikonu duydular galiba, parmak yemiyecekler kafalarına göre. Bende şöyle diyorum, umarım cehennemde kazıklı voyvodanın kazıklarından tıkarlar, o daha sağlam olur.

7. Arkadaşlar resmi büyütüp yan tarafında made in çbs printas yazıyor.suan bu internet üzerinden yapılan satışta gördüm.heralde iyi bişey

Sayfa 336/988 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •