Special Days Image
Sayfa 338/988 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon
Arama sonucu : 7904 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Hissenin en düşük 14 tl en yükseğide 140 tl oldu. 270 tl yi hiç görmedi.( günümüz rakamları ile) Sanırım yanlışınız var.
    Mesela yani, olduğunu farzet,maksat muhabet olsun Şener Şen'de çocuklara çakı bıçağı ile aslanı nasıl delik deşik ettiğini nasılda bacaklarını caaaarrrttt diye ayırdığını anlatıyordu ya hep beraber seyrediyormuyduk elbette o zaman öyle hayal edelim şunu 270 değilde 200'e çekelimde herkes mutlu olsun..

2.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Mesela yani, olduğunu farzet,maksat muhabet olsun Şener Şen'de çocuklara çakı bıçağı ile aslanı nasıl delik deşik ettiğini nasılda bacaklarını caaaarrrttt diye ayırdığını anlatıyordu ya hep beraber seyrediyormuyduk elbette o zaman öyle hayal edelim şunu 270 değilde 200'e çekelimde herkes mutlu olsun..
    Yahu arkadaşlar alemsiniz. Isim gücüm yok gecenin bir yarısı size Şener Şen hikayesi mi yazacağım? 92 yılından beri borsada alım satım yaparım, bir dönem dealer olarak da görev yaptım. Yazı tarzınızdan genç bir arkadaş olduğunuzu hissettim, siz hatırlamazsınız o zamanlar internet yoktu. Emirleri telefonla brokera iletmek için sıra beklerdik. Baktığınız rakamlar muhtemelen bedelli bedelsiz bölünmeler ile adjust edilmiş rakamlar. 20 yıllık bir konu olmasına rağmen benim için önemli bir anekdot olduğu için net hatırlıyorum. Hisse biz sattiktan sonra 2.500 TL'lik kademeye geçti. Bu da demek oluyor ki bir önceki seans 250.000 TL'yi geçmiş fiyatı. Size bu kadar anekdot yeter. Çok merak ederseniz gidin o dönemin para dergisi veya gazetelerinden o zamanki hisse fiyatına bakın.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Metin kardeş,dedim ya muhabet olsun amacım şakaydı darılmaca olmasın hep ağlayacak değiliz ya buralarda neredeyse 20 yıllık bir mevzu kim tam olarak hatırlayacak ki gerçi bende o dediğin borsa dergilerinden çuvallar dolusu var tozlu raflarda kim indirecek araştıracak bakacak aslında çok mühimde değil çünkü bize bundan sonraki önemli gelişmeler icraatlar lazım borsa nostaljisi bişim ne işimize yarar ancak 20 yıl öncesi 250 tl'lik rakama bakıp bakıp ağlarım cebime giren bişey olmaz Çbs Printaş için biz yakın ve gelecek zamanın derdindeyiz endişesindeyiz hep beraber.. Bu asil markalar bu durumlara düşmemeliydi şimdi borsada o dediğiniz rakamlar olmasa bile gerçek değerinde yer almalı işlem görmeliydi ben üzülüyorum ama baba mirasına hainlik vefasızık nankörlük yapan çavuşoğulları üzülmüyor işte hem benim için itibar para ile asla ölçülmez alınıp yerine konulmaz kaybettiğin anda git kendini incir ağacına as daha iyidir ama duyarsız çavuşoğulları için itibarın pek önemi yoktur..Demem o ki evet katılıyorum sana o yıllar fiyatlar oldukça yükseklerdeydi hem o zamanlar borsada şimdiki gibi keyfi kısıtlamalar işgüzar yöneticiler yoktu bende NTV teletex verilerinden anlık takip ediyordum ..1998 yılında bulaştım bu işe ilk kazığıda İşgyo 'dan yedim 3.90 tl fiyattan aldım 0.68 krşlardan satmak zorunda kaldım 8500 tl buhar oldu bilmediğimiz işe bilir kişi gibi girdiğimiz için..Selamlar..

4.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Vay be yılların printasi. Ne hallere düşmüş. Sene ya 1999 ya da 2000. Teb yatırımda bir müşterim zorla bana da aldırdı bu hisseyi. Deprem sonrası 20.000 TL fiyattan aldım. Aynı gün dayıma da almasını söyledim. Sonra müşterimin beklediği %2400 bedelsiz bölünme haberi açıklandı. Hisseyi birkaç ay içinde 90.000 TL'ye satmıştım. 2-3 ay sonra dayım aradı, bu hisseleri daha ne kadar tutucaz dedi. O an unutkanligim sayesinde dayima bir servet kazandırdığımi anladım. Hemen satıyoruz dayı dedim ve printasi 235.000 TL fiyatla sattık. Hisse kademeleri 2.500 TL idi ve biz sattıktan sonra yanılmıyorsam 270.000'e kadar da çıkmıştı. Ikinci el tempra parası yatırdığı printasta parayı 10'a katlayan dayım 2 ay sonra izmir'de 3+1 daire aldı ve benim tüm düğün masraflarımı yaptı. Gebze'de fabrikanın önünden her geçişimde düğünümü yapan firma diye o binaya sempatiyle bakardım. Ama maalesef gel gör ki bu kağıt belki de birçok kişinin daha sonra yuvasını yıktı. Umarım bu ve benzeri hisselerdeki küçük yatırımcılar bir şekilde zararlarını çıkartabilirler.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    darısı bize patron şimdi bir yüzde 2400 bedelsiz sermaye arttırsa peşinden yıl sonu gibi borsaya dönüyoruz dese var ya ben dahil bir çok sağ kalan aslansın kaplansız süpersin patron deriz lakin sadece şu an hayal kuruyoruz.yürü be patronnnnnn

5. Hayaller süper gerçekler 24 bedelsiz 270 veya 185te mola verse hadi be patron sana güvenenleri mahçup etme.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    darısı bize patron şimdi bir yüzde 2400 bedelsiz sermaye arttırsa peşinden yıl sonu gibi borsaya dönüyoruz dese var ya ben dahil bir çok sağ kalan aslansın kaplansız süpersin patron deriz lakin sadece şu an hayal kuruyoruz.yürü be patronnnnnn
    Valla ben kendi adıma, böyle bir delikanlılık yapsın. Kaptırdık kendimizi, şirketimizi kötü yönettik, sizleride mağdur ettik. Şimdi hep beraber baştan başlama ve güçlenme zamanı desin. Dönüyoruz borsaya desin. Tahtası açılsın. İstanbula 220 km mesafedeyim. Geçte olsa ölmeden bu günleri gösterdiği için önce rabbime şükreder, patronda kabul ederse elini öper, teşekkür ederim.

7. O yağmur yağmaz, boşuna ümitlenmeyin...!

https://m.youtube.com/watch?v=ri9oUmiVs28

8.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    O yağmur yağmaz, boşuna ümitlenmeyin...!

https://m.youtube.com/watch?v=ri9oUmiVs28
    ya düşünsene markayı sürekli eş dos üretimleri ile ön planda tutuyor .el 54 dönüm arsa var borçu yüzde yüz kapar iyi bir 5 yıllık plan yapsa inanki tekrar güveni kazanır geride ellerinde kalan hisseleridee yeni geriden gelip alacak bir sürü genç nesil baba sermayesi kalmış ne zorlukla kazanılmış demeden buralarda çok para kazanma hırsıyla yatırım yapacak genç kuşak ..ihlas gibi olamıyor tekstil oldu maden maden oldu gayrimenkul sürekli içinde beş para etmez şirketleri borsaya arz ediyor ve o kadar yatırımcı var..bizim yine bir arsamız var...ben çok azda olsa umutlarım var .borsa burası kim kime .... onlarda bunun hesabını yapıyordur diye hayal kuruyorum.hadi hayırlısı...

Sayfa 338/988 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •