Sayfa 342/991 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. kıbrıs maraşa 10 milyar usd yatırım yapılacak.onalt pastadan en büyük payı alır.isim hakkında yüzde kaç alacak çbs .bir an önce detaylı bilançolar gelse çbs ve printaşta bizde biraz hayallerimize yaklaştık artık desek..

2. Patron mührü bastı imzayıda yapıştırdı. Ali beyin başkanlığında kadro tamam yola devam işlerden laflamaya zaman bulamadık dergibi oldu bu özel durum açıklaması ya bu alçı işide nerden çıktı bundan sonra bakalım neler duyacağız imzalar çbs boya üzerinden atılmış demekki sorunlar çözülmüş borsaya döneceğimiz konusundaki umutlarım bir kat daha artmış durumda inşaatların çoğu kara sıvadan vazgeçti alçı sıvada pazar büyük bundan sonra inşallah dahada güzel haberler duyarız bu printazede arkadaşlar artık printaşzade olmayı hak etti bence hadibe patron tarih yazacağına inanıyorum. Bizi unuturlarda sizin adınız bayağı yaşar.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    kıbrıs maraşa 10 milyar usd yatırım yapılacak.onalt pastadan en büyük payı alır.isim hakkında yüzde kaç alacak çbs .bir an önce detaylı bilançolar gelse çbs ve printaşta bizde biraz hayallerimize yaklaştık artık desek..
    Maraş konusunda birşeyler duydum daha öncelerde bazı söylentiler olmuştu yeniden açılacağı konuşulmuştu olursa çok güzel olur.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Patron mührü bastı imzayıda yapıştırdı. Ali beyin başkanlığında kadro tamam yola devam işlerden laflamaya zaman bulamadık dergibi oldu bu özel durum açıklaması ya bu alçı işide nerden çıktı bundan sonra bakalım neler duyacağız imzalar çbs boya üzerinden atılmış demekki sorunlar çözülmüş borsaya döneceğimiz konusundaki umutlarım bir kat daha artmış durumda inşaatların çoğu kara sıvadan vazgeçti alçı sıvada pazar büyük bundan sonra inşallah dahada güzel haberler duyarız bu printazede arkadaşlar artık printaşzade olmayı hak etti bence hadibe patron tarih yazacağına inanıyorum. Bizi unuturlarda sizin adınız bayağı yaşar.
    ben burdayım siz ne yazıyorsun her şeyi ben planladım nizami olarak ta isim haklarını kiraya veriyorum der gibi bizlere.

5. Boyadan bir haber geldi, sırada prtaş mı var acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Boyadan bir haber geldi, sırada prtaş mı var acaba?
    Çok cılız haber.Bomba haber gelmeden ( tabi gelirse ) o zaman ver mehteri derim.

7. Borsada iki grup var biri daltonlar diğeri baba yiğitler grubu mübarek ikiside sessizler daltonlar sessiz sedasız götürüyor baba yiğitlerde sessiz sedasız getiriyordur. inşallah bizimkiler getirenlerden Boyadaki hareket buna benziyor ben burdayım yüküm ağır yavaş yavaş geliyorum bakacağınıza bi el atında el birliğiyle borsaya kadar götürelim der gibi.

8. Selam Millet dün spk haberi veremedim bir türlü whatsap grubunda paylaştım ama dün üye olduğum için yorum yazamadım bir türlü 😎 Şu ana kadar spk yı hep takip ederim öZellikle bu yıl inanılmaz derecede bildirimler geldi 🤗 Bu bildirimlerin gelmesi acaba desim kapalı olan tahtalara açılabilmesi için çağrımı yaptılar düşüncesi geldi ;) Ondan sonrada hep bir umutla çbs ve printaştan haber bekledim ve ilk olarak dün haberi görünce tünelin ucundaki ilk hafif ışığı gördüm 🤗 İnş Çavuşoğluda yatırımcınızı üzmez malum Memsa kote edildi ama film fırıldaklığa devam Faik 🤷♂ inşaAllah çavuşoğlu öyle yapmaZ.Hakkımızda hayırlısı diyelim 2019 da inş tahta açılsında buralar şenlensin millet yatırdığı paraların kat ve katını alır İnşAllah.Malum tl bazında çok değer kaybımız .Çavuşoğlu bu değer kayıplarını fazlasıyla çıkartırır inşAllah diyelim

Sayfa 342/991 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •