Sayfa 348/989 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. rkadaşlar hepinize merhaba, şirket hissesi tahtası kapandığında elinde bu hisse senedi olan arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz, nasıl oldu da şirket tahtası kapandı, kapanmadan önce hissenin hareketleri nasıldı, bilanço durumu nasıldı, bu hisse daha önce kar payı dağıtırmıydı, bedelsiz verirmiydi bu bilgileri bilen arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırsa memnun olurum

2.  Alıntı Originally Posted by kaleayan Yazıyı Oku
    rkadaşlar hepinize merhaba, şirket hissesi tahtası kapandığında elinde bu hisse senedi olan arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz, nasıl oldu da şirket tahtası kapandı, kapanmadan önce hissenin hareketleri nasıldı, bilanço durumu nasıldı, bu hisse daha önce kar payı dağıtırmıydı, bedelsiz verirmiydi bu bilgileri bilen arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırsa memnun olurum
    Sn kaleyan bu bilgilerin hepsini burada yazan arkadaşların hepsi aşağı yukarı biliyor. Siz bunları neden öğrenmek istiyorsununuz, biraz açarmısın?

3. Bir sirket nasil bataga gidiyor, bunu anlamak icin, tecrube edinmek, bilgi sahibi olmak icin

4. Bay Oacak34,gerçeği yansıtmayan hayal ürünü yorumlarından dolayı seni eleştirdiğimde bana kızıp tepki göstermiştin hatta kendini öyle bir acındırmıştınki topikteki diğer Çbs mağduru yorumcu arkadaşlarıda bana karşı kışkırtmaya yönelik tavırlar sergilemiştin . Senaryolarının hiçbiri gerçekleşmedi ve ortalıklarda yoksun delikanlı gibi bize söylermisin amacın neydi niye buradaydın bizleri yanıltmaya yönelik gerçek dışı bilgilerini bizimle paylaştın ortaya çık kendini akla geleceğe dair umutlarımızın devam ettiğini söyle..

5. bence son gelen haber şirketin ayakta olduğu muhteşem üçlü abo biz burdayiz der gibi şirket kaşesini ve imzalarını atıp spk ya bildirmişler inşallah diğer yeni bilgilerde bundan sonra gelir.birde printaşta n bilgi gelirse kimsenin yok ben patronla görüştüm yok sır deyip yalan yanlış bilgilere ihtiyaç yok.hayırlısı olur umarım herkez için..

6.  Alıntı Originally Posted by kaleayan Yazıyı Oku
    Bir sirket nasil bataga gidiyor, bunu anlamak icin, tecrube edinmek, bilgi sahibi olmak icin
    Hiç tecrübe sahibi falan olayım deme, borsaya hiç bulaşma biz bulaşanlar yıllardır bu sayfaya boş boş bakıyoruz. Gözlerimiz bozuldu. Batmış şirketin mahkemesi olmazmış. Kısacası bu

7. Milli maçı izliyorum, reklam panolarında dyo dyo dyo ... En çok gözüme çarpan reklam. Durmuş Yaşar ogulları senelerdir aynı istikrarla devam. Çavuşoğlu bunların yanına gidip, şirket nasıl istikrarlı bir şekilde yönetilir , itibar senelerce nasıl korunur öğrense. Belki 2020 Avrupa futbol şampiyonasında reklam panolarında ÇBS reklamı görmek bizede nasip olur. Nedersin Çavuşoğlu varmısın. ? Yok böyle iyi, ben nasıl olsa yolumu buluyorum, yemişim itibarı, sizin ne haliniz varsa görün mü, Diyorsun?⚖

Sayfa 348/989 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •