Sayfa 349/989 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. belli yaşa kadar cemiyette para lazım yaş ilerleyince itibar lazım .düşünsenize battı denen şirketi yeniden dünya markası yaparsa yürüyüşü gülüşü ömrü uzar benim görüşüm .bakalım zaman ne göstericek..merakla bekliyoruz içimden ufak da olsa bir umut var..

2. Akça kardeş, ikinci dediğin şey bende daha ağır basıyor.Patronun ne yapacağı belli değil, belkide şirketi sonsuza kadar elinde tutmak istiyor.Tekrar borsaya dönüp şirkete herkesi ortak etmek istemiyordur.Borsaya dönüş ile ilgili somut bir adım görmeden hiçbir iyi gelişmeye sevinemem.

3. Nedenini bilmiyorum içimizdeki umutlar hala yaşıyorki burda yazabiliyoruz bu gelen haber n diğer şirketlerdende haberlerin geleceği konusunda beklenti yaratıyor sonra bence dünya markası olma yolunda atılan adımlar gayet açık benim beklentim azdan daha çokkkkkkk

4. Yaşarda pek iyi kumaş sayılmaz ama aklını çok iyi kullanıyor neden derseniz uzun yıllardır İzmir'de AK parti hükümetine destek veriyor bunun karşılığınıda fazlasıyla gördü hala daha görüyor ayrıntılara girmeyeyim şu kadarını hatırlatayım DYO boya 0.30-0.40 krş' larda sürnüyordu durumları iyi değildi hatta batabilirdide o derece sıkıntıları vardı fakat bir sihirli el dokundu önce sermaye azalttı sonra bedelli sermaye artırımına gitti sonraki aşamalrı ve son durumu malüm..Aynı yolu çavuşoğulları deneyebilirdi ama önce dürüst ve ahlaklı olmaları lazımdı ama hepinizin malümu çevirmedikleri fırıldak kalmadı bi kere adamlarda aile terbiyesi yokki haram helal acıma duygusu merhame kul hakkı korkusu arayalım adam şirketlerin içini boşalttı Türkiye'yi dolandırdı postu kıbrısa attı haram paralarıda dolaylı yoldan yurt dışına kaçırdı spk'da usülsüzlükten dolayı mahkemeye verdi ama adet yerini bulsun diye kalkıp çavuşoğullarını hapse attıracak değiller ya..Güçlü bir devlet eli bunların yakasına yapışmadıktan sonra zor gibi yani çavuşgillerin inisiyatifine kalmış aslında hukukun, hakkaniyetli ve adil bir adaletin olduğu ülkede böyle adaletsizlikler olmamalıydı..

5. Çbs üçbeş günlük şirketler değil köklü geçmişi piyasa tecrübesi olan dedikodu ile veya bir kaç milyon dolar borçla itibar kaybedeceğinide sanmayın dilin kemiği yok düşüncede insana sınır yok ifadede herkes haddini bilmeli der gibi durdu durdu bir yazı gönderdi. Anlaşılan sıkıntı yok yola devam top ustasının ayağında diyor sanki.

6. Hadi Çavuşoğlu başla artık...

7. Hakem düdüğünümü kaybetti ne çavuşoğlu saha kenarında ısınma turu atmaktan uçaçak bir gün.

8. Köklü geçmişi ve tecrübesi olduğundan galiba bizede fena kök saldı ıkınıp ,gerinip duruyoruz ama çare diye beklediğimiz doktor olacak şahıs gelmek iiçin hastaneden siren sesi bekliyimiş varmı bunun mantıklı izahı zalımın başını okşamayı bırakın artık yoksa sende o zalımlardan sayılırsın.

Sayfa 349/989 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •