Sayfa 351/989 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Onur bey selam.seviyeli uslûplu paylaşımlarınız içimize umut oluyor.aynı performansla devam arkadasım.

2. Doğru bildiğin yolda, yalnız da kalsan yola tam gaz devam. Kim tutar seni 2onur2=

3. Rabbim herkesin gönlüne göre versin umut ettiğimiz gibi kimin payına ne düşüyorsa emeklerinin karşılığını görür ve bunada şükür dediğimiz günleri görürüz inşallah.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Rabbim herkesin gönlüne göre versin umut ettiğimiz gibi kimin payına ne düşüyorsa emeklerinin karşılığını görür ve bunada şükür dediğimiz günleri görürüz inşallah.

5. Senede bir giriyorum foruma. Hic yeni bir sey yok. Ayni yazilar(
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Optimist_74 Yazıyı Oku
    Senede bir giriyorum foruma. Hic yeni bir sey yok. Ayni yazilar(
    bak postacı geldi spk ya biz ayaktayız diye bildirim göndermiş sevindirdi patron bizleri.mutlu mesut yaşasın patron........ k.....sun spk topu attık spk ya..spk nin oynat bakalım nerde kalmıştık düdüğünü bekliyoruzzzź

7. spk deseki yarın bu hissenin tekrar kote olmasına izin veriyorum. Diyelim ki şirkette önceden %1000 bedelsiz yapmış olsun. Açılış fiyatı için ne dersiniz. (Yanlış birşey yazıyorsam duzeltin arkadaşlar)

8. Senede birde olsa ne güzel kuyu aynı taşlar aynı taş atanlarda bazen değişiyor olsada biz de yine hep aynı muhabbetler umut dolu biz kuyuda su olduğunu taş atmadan anladık şimdi bu kuyudan suyu nasıl çıkartacağız varmı bir fikrin bilgin belgen spk ya gönderdiğin yazın patron önceden karanlık odada göz kırpıyordu anlayamadık şimdi ışıkları yaktı farkındamısın karanlık odaya bir belge gönderdi ruhumuzda aydınlandı sanki veya teselliye ihtiyacımız olduğundan biz öyle algılıyoruz.

Sayfa 351/989 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •