Sayfa 354/989 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Çocuklar düşe kalka büyür derler hayat zorluklarla
    dolu engelleri aşamayanların hayatları beklemekten ibaret birşeyin mücadelesini vermeyen boşuna bekler elindekininde değerini bilmez bazı insanlar hep çocuk kalıyor ve bende büyüdüğünü göremiyorum ben büyüdüm diyorlar fakat eksikler boyunun büyümesi çocukların büyüdüğü anlamına gelmiyor. Bazı engeller aşılırken birlik olanlar için daha kolay olur birlikten herkese bir kıssa birde hisse düşer.

2. şu tempo boya reklamına bayılıyorum kapmış bizim sloganı ...

3. Benimde dikkatimi çekti biz sahaya çıkamadan gitti

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Çocuklar düşe kalka büyür derler hayat zorluklarla
    dolu engelleri aşamayanların hayatları beklemekten ibaret birşeyin mücadelesini vermeyen boşuna bekler elindekininde değerini bilmez bazı insanlar hep çocuk kalıyor ve bende büyüdüğünü göremiyorum ben büyüdüm diyorlar fakat eksikler boyunun büyümesi çocukların büyüdüğü anlamına gelmiyor. Bazı engeller aşılırken birlik olanlar için daha kolay olur birlikten herkese bir kıssa birde hisse düşer.
    bizim hisse lerde büyüyecekmi dersin yoksa hep aynı mı kalacak.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bizim hisse lerde büyüyecekmi dersin yoksa hep aynı mı kalacak.
    Aslında bizim hisseler büyüyor bunun farkına vardığımda elimdeki imkanları sonuna kadar kullandım ben umutluyum bununda işaretini aldık bu bir başlangıç

6. Büyük patron istikbali halka arza hazırlıyormuş bizim patronlardan bi haber gelecekmi bakalım 2020 ye ne kaldı şurda.

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Büyük patron istikbali halka arza hazırlıyormuş bizim patronlardan bi haber gelecekmi bakalım 2020 ye ne kaldı şurda.
    istikbal büyük patron...bizide alsaydı o tarihlerde büyük patron bunlara bırakmasaydı şimdi çoktan bizde halka arz olurduk belkide büyük patronların yeni üyeleri çoktan başa geçerdi..önümüzdeki 10 senenin yeni saatli bombası istikbal...

8. mazbata kimde istikbalde açaba şuan bak merak ettim şuan.

Sayfa 354/989 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •