Special Days Image
Sayfa 355/988 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 7903 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Muhiddin gülal yönetim kurulu başkanı olarak İsmail güleri ceo olarak Alpaslan baki ertekini atamış.

2. Japon Nippon Paint, Filli Boya'yı satın aldı
    Japon Nippon, bünyesinde Filli Boya markasını da barındıran Betek Boya ve iştirak hisselerini satın aldı., ............Nippon betek boyadaki iştirakleri almış bu iştirakler kim bilen varmı ben bulamadım.

3. Çbs Printaş'ın Faaliyet Konularından Olan Orijinal Otomotiv Boyaları (Oem Boyaları) Üretimi ile İlgili Olarak, Hakim Ortak Çbs Holding ile Japon Nippon Paints Co. Arasında Sürdürülen Görüşmeler Sonucu Muhtemel İşbirliklerinin Ortaya Çıkma İhtimaliyle Daha...Bu haberin devamını bulamadım ayrıntıları ne olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Japon Nippon Paint, Filli Boya'yı satın aldı
    Japon Nippon, bünyesinde Filli Boya markasını da barındıran Betek Boya ve iştirak hisselerini satın aldı., ............Nippon betek boyadaki iştirakleri almış bu iştirakler kim bilen varmı ben bulamadım.
    bende bulamadım..

5. benim merakım printaştaki sermaye artırımı yapıldığı zamandaki hisseler kimde ,kimde ise bence yönetimde baya söz sahibi olacak..araştırması olan varmıı

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    benim merakım printaştaki sermaye artırımı yapıldığı zamandaki hisseler kimde ,kimde ise bence yönetimde baya söz sahibi olacak..araştırması olan varmıı
    Daha önce bu konuyu çok konuştuk yönetim sermaye artırımını tahsisli yaptı ortakların haklarını kısıtladı fakat bu konu açık değil nasıl bir anlaşma yapıldıda bu hisseler tahsis edildi sorun burda şirket holding üzerinde bir iştirak payı oluşturdu bence yine işin ucunda japonlar yani nippon ve sun chemical var başka türlü düşünülecek bir ip ucu yok patron boyada ali bey grubu tam kadro sonuç printaş ah işte dediğin gibi bu bomba dediğin olayların hepsi burda asıl seneryo burda yazıldı. Oyuncular kademe kademe ortaya çıkacak dizi tam bitti derken yeni bir seneryo konacak ortaya iş bana göre çok büyük eğer gerçekleşirse başka hesaplar yoksa adres borsa bu seneryo anca borsada oynanır.

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Daha önce bu konuyu çok konuştuk yönetim sermaye artırımını tahsisli yaptı ortakların haklarını kısıtladı fakat bu konu açık değil nasıl bir anlaşma yapıldıda bu hisseler tahsis edildi sorun burda şirket holding üzerinde bir iştirak payı oluşturdu bence yine işin ucunda japonlar yani nippon ve sun chemical var başka türlü düşünülecek bir ip ucu yok patron boyada ali bey grubu tam kadro sonuç printaş ah işte dediğin gibi bu bomba dediğin olayların hepsi burda asıl seneryo burda yazıldı. Oyuncular kademe kademe ortaya çıkacak dizi tam bitti derken yeni bir seneryo konacak ortaya iş bana göre çok büyük eğer gerçekleşirse başka hesaplar yoksa adres borsa bu seneryo anca borsada oynanır.
    çekmeceler dolu ama bizlere bilgi akışı gelmiyor printaş tan bir haber oldu bu iş diye düşünmeye başlayıcam. sir küpü mübarekkkk

8. bugün fabrikanın önü arkasından dışardan bir göz attım kiralayan firmalar kirayı çıkarmak için baya çalışıyor.

Sayfa 355/988 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •