Sayfa 359/989 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. niğde beton paraşütsüz inişe geçti ...

2. İnşallah bizlerede nasip olur ben paraşütsüz hatta kasksız şapkasız bile düşmeye razıyım yeterki o günleri görelim

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    İnşallah bizlerede nasip olur ben paraşütsüz hatta kasksız şapkasız bile düşmeye razıyım yeterki o günleri görelim
    bende senin yazdığın gibi yazacaktım .yanlış anlaşılmasın diye yazmadım akşin yolu bir..

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    beklenti güzel lakin arsayı satmadan yapar düşüncesindeyim.
    Bencede borca karşılık hisse devri al takke ver külah.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bende senin yazdığın gibi yazacaktım .yanlış anlaşılmasın diye yazmadım akşin yolu bir..
    Gönüller bir olunca bütün yollar Ankara.

6. Masha Allah dostlar ağzınızdan ballar akıyor..Dilerim herşey gönlünüzce olur..Allah büyük ,helal paralarınız tekrar geri dönecektir insha Allah..Amin..Bende tüm borsa mağdurları için dua ediyorum çünkü benimde Lio yağ ve Ünal tarım hisselerinde kayıplarım çok büyük hala banka borçlarıyla yoğruluyorum..Kötü işadamlarını Allah bildiği gibi yapsın..

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Masha Allah dostlar ağzınızdan ballar akıyor..Dilerim herşey gönlünüzce olur..Allah büyük ,helal paralarınız tekrar geri dönecektir insha Allah..Amin..Bende tüm borsa mağdurları için dua ediyorum çünkü benimde Lio yağ ve Ünal tarım hisselerinde kayıplarım çok büyük hala banka borçlarıyla yoğruluyorum..Kötü işadamlarını Allah bildiği gibi yapsın..
    Yani biz demi? kesin olarak kayıplara uğrayacağız.

8. Ah minimalist ah nerelerdesin. Ne olurdu sanki buraya gelsen. Yine altın almayın ÇBŞ alın desen.

Sayfa 359/989 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •