Sayfa 360/988 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon
Arama sonucu : 7900 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Ah minimalist ah nerelerdesin. Ne olurdu sanki buraya gelsen. Yine altın almayın ÇBŞ alın desen.
    Ya küstü yada umudunu kaybetti

2.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Ah minimalist ah nerelerdesin. Ne olurdu sanki buraya gelsen. Yine altın almayın ÇBŞ alın desen.
    belki burda çalıların arkasındadır.çok iddialı yazıyordu 6 yıl geçti 6 sene yaşlandı.

3. Üsküdarlı sosyete minimalistin altın almayın çbs boya alın dediği ve bu konuda yazdığı yorumları hatırlıyorum Biz değil ama çavuşoğulları onun dediğinin aksi istikametinde yol aldılar çbs satıp altın aldılar minimanist ve bizler kaybettik çavuşoğulları kazandı. O yüzdende sosyete üsküdarlı biraz mahcup ama hala çbs boya hissesi almak için çalılıkların arkasından iş takip ediyordur..

4. Sayın Çavuşogulları!!eminim burayı okuyorsunuzdur yada yakınız biri vasıtasıyla buradan haberdar oluyorsunuzdur..inşallah bunlar kendileri çalıp kendileri oynuyor diye bize gülmüyorsunuzdur...çünkü bu konuşulanlar az boz şeyler degil resmen olursa eğer halka açık olup borsada işlem görmeyen sıfatından borsada işlem gören hisseler hatta ben yeniden diyorum açılırsak iyi bir pazarda işlem göreceğimizi düşünüyorum.tekrardan açılış fiyatı tespit edilecek..farz edinki anadoluda bir bölgede faaliyet gösteren bir işletmenin hisselerini o zaman kuruşlarla ölçülecek bir fiyattan dogru dürüst bir degeri de yoktu ama şimdi bu sirket vaktinde borsa dışında vatandasa para toplamak için verdigi bu hisseleri borsada işleme açıyor..oofff biraz karıştı ama siz anlamışsınızdır)...inanın dava ve rakam büyük..YTD.

5. merak ettim hangi hisse bu.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    belki burda çalıların arkasındadır.çok iddialı yazıyordu 6 yıl geçti 6 sene yaşlandı.
    Bence çalılıkların arkasında değil sağlam bir duvar arıyordur çavuşoğlu uyanık patronlardan , altın almayın çbs alın denildi hisseleri verdi elimize yıllarca taşıdık şimdi ister istemez düşünüyorum acaba Ali çavuşoğlu minimalistin elinden bir küp altına hisseleri kaptımı. Var birşey var sesi çıkmadığına göre ya çalıların arkasında değil yada borsaya döneceği konusunda bir şeyler duydu. Duvar işine başladı eğer açılırsa sağlam duvar lazım olacak öncelerden ben bilirim bu ruh halini zor zor alışıyo insan .

7. Ali beyin özverili bir şekilde çalıştığı, SPK'da bekleyen müracaatları bulunduğunu, SPK görevlilerin de sorumluluk alarak ellerini taşın altına koymaları gerektiği biz mağdur küçük yatırımcı için önemli olduğu, şirketin köklü bir firma olduğu, çok değerli isim hakkının bulunduğu duyumları var. Bakalım bu duyumlar gerçekleşecek mi.

8. Çavuşoğlu yaşlandı artık işleri takip etmekte zorlanıyor deniyordu yaşlandımı yıllandımı yılların eski ama eskimeyen firması şaha kalkmaya hazırdır inşallah umudunu kaybetmeyen bizler borsaya döneceğimiz günü görmek adına bütün sorumluluğu olan spk , bist , mkk ve patronlara teşekkür edeceğimiz günlerin biz sabredenlere yakın olduğunu düşünüyorum buralarda çok şeyler yazıldı çizildi duyumların ötesinde artık son sözü duymak son yazılanı görmek hakkımız. Büyük patron izahnameyi imzaladımmı tamam bu iş az kaldı kot dışında karanlık odada 5.yılda bitiyor hadi patron nerde kalmıştık.

Sayfa 360/988 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •