Sayfa 365/989 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. akant kardeşim üzerine alınma. Senin için değildi paylaşımım.

2. Bu kaos hep japonların yüzünden ben çözdüm işi filli boyayı aldı bizi teğet geçti kıskançlık kırizine girdik burda ya biz japonları alacağız ya japonlar bizi başka yolu yok.

3.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Ali beyin özverili bir şekilde çalıştığı, SPK'da bekleyen müracaatları bulunduğunu, SPK görevlilerin de sorumluluk alarak ellerini taşın altına koymaları gerektiği biz mağdur küçük yatırımcı için önemli olduğu, şirketin köklü bir firma olduğu, çok değerli isim hakkının bulunduğu duyumları var. Bakalım bu duyumlar gerçekleşecek mi.
    Ben gerçekleşeceğine inanıyorum resmi bir açıklama er yada geç olacaktır duyduklarımız bize moral veriyor bu haberleri yapanlar umarım iyi niyetlidir ve takdirlerimizi kazanır.

4. Garibanca gerçekten ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Yaptığını 10 yaşında çocuklar yapar. Tüm arkadaşlara soruyorum. SPK ya düşen bir haber eninde sonunda buraya da düşer mi düşmez mi? Özelden bana spk haberini kendisinin verdiğini söyleyip bana sitem ediyor bende arkadaş diyorum o haber sen olsanda olmasanda zaten buraya düşerdi diyorum. Ve yinede kalp kırmak amacında olmadığım için ortak alandan özrüme herkes şahit sanırım. Senin gibi insanlar yüzünden bu dünya kötü be kardeşim. Artık şuna da üzülerek eminim bu Ali bey denilen şahıs kesin bu kendisiyle özelden konuşanlara birşeyler söylüyor ve bu arkadaşlar da o hak yiyen adamın sözlerine inanıp. Konuşmalarını net olarak yazmıyorlar. Yazık diyorum başka bir şey demiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Garibanca gerçekten ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Yaptığını 10 yaşında çocuklar yapar. Tüm arkadaşlara soruyorum. SPK ya düşen bir haber eninde sonunda buraya da düşer mi düşmez mi? Özelden bana spk haberini kendisinin verdiğini söyleyip bana sitem ediyor bende arkadaş diyorum o haber sen olsanda olmasanda zaten buraya düşerdi diyorum. Ve yinede kalp kırmak amacında olmadığım için ortak alandan özrüme herkes şahit sanırım. Senin gibi insanlar yüzünden bu dünya kötü be kardeşim. Artık şuna da üzülerek eminim bu Ali bey denilen şahıs kesin bu kendisiyle özelden konuşanlara birşeyler söylüyor ve bu arkadaşlar da o hak yiyen adamın sözlerine inanıp. Konuşmalarını net olarak yazmıyorlar. Yazık diyorum başka bir şey demiyorum.
    Dediğinde haklı olabilirsin peki sence niyeti ne blanço açıklamıyor hisseleri geri almıyor borsaya dönmüyor sitesinde açıklama yapmıyor izahname hazırlamıyor kime güveniyor , arkasında veya yanında kim var. Neden bize umut veriyor izahnameyi hazırlatır herkesin parasını hesabına yatırır bu dertlerle uğraşmazdı.

6. 27000tl cezaya razı oluyor.Bilgilenmeyerek resmen siz kim oluyorsunuz diyor. Nasıl olsa ceza kendi cebinden değil.

7. Öncelikle borsaya dönmesi durumunda torunlarının torunları bile maddi olarak garanti altına alınacak. Bu nedenle tekrar kote olmayı bizden bile çok istiyordur (bu benim düşüncem). Bugüne kadar dönememesi son 4-5 yıldır ekonomik olarak ülkemizin zor günler geçiriyor olması başka bir açıklaması olamaz. Yada hükümet ile ters düşmüş olabilir. Aslında ben ikinciye daha çok inanıyorum. Buda benim yanlışım olsun. Konuşan arkadaşlara bence çok daha fazlasını söylüyordur. ilk söylediği bu konuşmalar aramızda kalsın.!!!!!!!!😁😁😁😁

Sayfa 365/989 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •