Sayfa 366/366 İlkİlk ... 266316356364365366
Arama sonucu : 2923 madde; 2,921 - 2,923 arası.

Konu: Prtaş

1.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Öncelikle borsaya dönmesi durumunda torunlarının torunları bile maddi olarak garanti altına alınacak. Bu nedenle tekrar kote olmayı bizden bile çok istiyordur (bu benim düşüncem). Bugüne kadar dönememesi son 4-5 yıldır ekonomik olarak ülkemizin zor günler geçiriyor olması başka bir açıklaması olamaz. Yada hükümet ile ters düşmüş olabilir. Aslında ben ikinciye daha çok inanıyorum. Buda benim yanlışım olsun. Konuşan arkadaşlara bence çok daha fazlasını söylüyordur. ilk söylediği bu konuşmalar aramızda kalsın.!!!!!!!!��������
    Yine aramızda kalsın kimseye söylemiycem sanki çok şey biliyorsun gibi var birşey sende hadi çıkar baklayı ağzın söz aramızda kalacak. Doğruları ben biliyorum der gibisin benmi yanlış anlıyorum.

2. 😀😀Yok hocam ben kendi halinde bir öğretmenim, sizler kadar ne takip edebiliyorum. Nede bu işlerden o kadar anlıyorum. Sadece gozlemi mi aktardım. Ne şirketlerde ne olaylar oldu kimler ne durumlardan çıktılar bir bu şirket çıkamadı. Bu nedenle aklıma başka birşey gelmiyor.

Amacım kimsenin kalbini de kırmak değil. Hadi yine zeytin dalını ben uzatayim. Garibanca kardeş kusuruma bakma. Amacım kimseyi kırmak değil.

3. Sona yaklaşıyoruzya ondandır diyelim saman alevi gibi hemen ateş alıyoruz ne diyelim buda geçer sağ olana bu dünyada dert çok Allah herkese sabır sağlık ve dayanma gücü versinde imama bahşişimiz bol olsun bak yine çavuşoğlu karlı çıktı anlarsınya.

Sayfa 366/366 İlkİlk ... 266316356364365366

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •