Sayfa 366/986 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 7887 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Öncelikle borsaya dönmesi durumunda torunlarının torunları bile maddi olarak garanti altına alınacak. Bu nedenle tekrar kote olmayı bizden bile çok istiyordur (bu benim düşüncem). Bugüne kadar dönememesi son 4-5 yıldır ekonomik olarak ülkemizin zor günler geçiriyor olması başka bir açıklaması olamaz. Yada hükümet ile ters düşmüş olabilir. Aslında ben ikinciye daha çok inanıyorum. Buda benim yanlışım olsun. Konuşan arkadaşlara bence çok daha fazlasını söylüyordur. ilk söylediği bu konuşmalar aramızda kalsın.!!!!!!!!��������
    Yine aramızda kalsın kimseye söylemiycem sanki çok şey biliyorsun gibi var birşey sende hadi çıkar baklayı ağzın söz aramızda kalacak. Doğruları ben biliyorum der gibisin benmi yanlış anlıyorum.

2. 😀😀Yok hocam ben kendi halinde bir öğretmenim, sizler kadar ne takip edebiliyorum. Nede bu işlerden o kadar anlıyorum. Sadece gozlemi mi aktardım. Ne şirketlerde ne olaylar oldu kimler ne durumlardan çıktılar bir bu şirket çıkamadı. Bu nedenle aklıma başka birşey gelmiyor.

Amacım kimsenin kalbini de kırmak değil. Hadi yine zeytin dalını ben uzatayim. Garibanca kardeş kusuruma bakma. Amacım kimseyi kırmak değil.

3. Sona yaklaşıyoruzya ondandır diyelim saman alevi gibi hemen ateş alıyoruz ne diyelim buda geçer sağ olana bu dünyada dert çok Allah herkese sabır sağlık ve dayanma gücü versinde imama bahşişimiz bol olsun bak yine çavuşoğlu karlı çıktı anlarsınya.

4.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Öncelikle borsaya dönmesi durumunda torunlarının torunları bile maddi olarak garanti altına alınacak. Bu nedenle tekrar kote olmayı bizden bile çok istiyordur (bu benim düşüncem). Bugüne kadar dönememesi son 4-5 yıldır ekonomik olarak ülkemizin zor günler geçiriyor olması başka bir açıklaması olamaz. Yada hükümet ile ters düşmüş olabilir. Aslında ben ikinciye daha çok inanıyorum. Buda benim yanlışım olsun. Konuşan arkadaşlara bence çok daha fazlasını söylüyordur. ilk söylediği bu konuşmalar aramızda kalsın.!!!!!!!!��������
    Bencede hükümetle ters düştüğü şıkkı doğrudur çünkü şayet ters düşmemiş olsaydı hükümet tarafından kendilerine oluk oluk para akıtılırdı ne arzu ederlerse anında yerine getirilirdi şüphesiz..Örnek:Yaşar'ın DYO boyasını ve diğer şirketlerini paraya boğdular ve hükümet yanlısı borsa şirketleride arzu etikleri ilgi alakayı fazlasıyla gördüler peki bu çok adil ve adaletli bir yaklaşımmıdır bence hayır..Ben 18 yıl içinde tüm seçimlerde mevcut hükümete oy verdim belki son dönemler vermek zorunda kaldım çünkü Ülke yönetimine talip başka dürüst parti olmadığı için ama hükümetin benden olmayan yaşamasın ölsün tavrınada kesinlikle karşıyım..Eğer Çbs şirketlerine sahip çıkılsaydı destek verilseydi bu gün kıbrısta değilde Türkiyede üretim yapar satıyor,pazarlıyor olurduk diye düşünüyorum..Tabiiiki burada çavuşoğullarıda sütten çıkmış ak kaşık değildir onlarında suçları,duyarsızlıkları,bilinçli yanlışlar çoktur..Umarım Devlet yönetimiyle,kurumlarıyla birbirlerine dostça yaklaşırlar,kucaklaşırlar ve el sıkışırlar..
    Son düzenleme : kabile reisi 61; 23-09-2019 saat: 14:01.

5. Hükümetle ters düştüğü konusu olabilir diyelimki oldu yürütmenin başı olan hükümet peki yargı bağımsızlığı burda olması gereken ne yürütme kanunlara göre 5 yıl hakkım var diyor yargı muhakkak yargı süreside vardır bir 5 yıl şimdi sıra hükümete gelirse topu nereye atar tmsf ye oda 5 yıl artık ne yapar kimbilir burda haklı kim haksız kim yatırımcılar yanmış saman alevi gibi kimse kalmadı pasta bana göre büyükte kimse demiyorki bu şirketin blançoları bu kayyımlardan siz bir yazı gönderildiğini gördünüzmü peki suçlu kim yasamamı yürütmemi yargımı burda üç beş kişi yazıyoruz şirket hangi isimler altında nerde ne iş yapıyor bilen varmı belki borsada işlem bile görüyordur başka isim altında olamazmı adalet kime 10 yıl oldu. Hiçbir izahname hazırlanmadı. Televizyonda bile adalet mensupları adalet diye bağırıyor çok ilginç.

6. Biz hep demiyormuydukki bunca yıldır bu kadar alacaklı var çalışanı hammadde alıcısı fason imalat yaptırdıkları kurumlar bankalar factoring sirketleri maliye sgk daha bir cok detay sayarım.bu alacaklılar nasıl oluyorda hala tahsilat yapamıyor ellerinde bu kadar büyük bir değer olan arsa yıllardır satılıpta bu madurların karşılıkları neden verilmiyor yoksa bunların arkasında siyasi bir güç mü var diye yazıyorduk çiziyorduk.ne olduda simdı bunlar hükümet karsıtlığından işlerini halledemiyor pozisyonuna geldiler.)) Ali bey size diyorum biraz daha gecikirseniz daha ne senaryolar cıkar sizin için benen söylemesi))))

7. Mesele alacaklı kim borçlu kim alacaklı bensem borçluda bensem bu davalar bitermi minare aynı kılıf değişiyor bizimde kafalar karışıyor. Bir yazı varmı özel durum açıklaması bu şirketler batmadı mahkeme bunu dedi yazılı olarak tasfiyesi istenen şirketler formalite yeni kurulan şirketler tarafından devralındığı için bir ortaklık kuruldu bir açıklama geldimi şirketler şu sebeplerden dolayı tasfiye edildi ve ticaret sicilinden silindi diye bir yazı yok ozaman yasal süreleri devam ediyordur . Ali bey spk yazı gönderdiğine dair dedikodu oldu umarım gerçektir.

8. Aynen öyle haklısın 2Onur2 kardeşim..Hayırlısı diyelim bekleyip görelim..

Sayfa 366/986 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •