Sayfa 371/989 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Garibanca, yine pişirdin ağzımıza kadar getirip bıraktın. İşin gücün rastgelsin. Tekrar özür dilerim. Amacım kalp kırmak değildi.
    Erkan hocam gönüller bir olsun.

2. Genel kurula katılabilecek var mı aranızda?

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Siz de sağolun. Duyduğum en güzel haberlerden. Sadece paylaşmak istedim.
    evet iyi bir haberde bizim tosuncuk nami değer çbs satış pazarlama genel kurul toplantısını yapmış muhteşem 3 lü patronlar çbs printaş ve çbs boya adına 2022 senesine kadar mazbatayı yeni lemişler bu demek oluyorki bence sıra printaşta herkese hayırlı olsun tşk.ler a.b.o yılmadılar pes etmediler umarım hayırlı haberler gelir..

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    evet iyi bir haberde bizim tosuncuk nami değer çbs satış pazarlama genel kurul toplantısını yapmış muhteşem 3 lü patronlar çbs printaş ve çbs boya adına 2022 senesine kadar mazbatayı yeni lemişler bu demek oluyorki bence sıra printaşta herkese hayırlı olsun tşk.ler a.b.o yılmadılar pes etmediler umarım hayırlı haberler gelir..
    Bu haberde güzel akant sağol anlaşılan bir şeyler yapılmaya başlandı haberlerin arkası gelecek anlaşılan çbs boyada hakim ortak kim printaşta müştereken hareket edildiğine göre benim tahminim printaş olacak. Alacaklı konumda olduğu için hisse devri yapılmıştır. Bir düşüncen varmı.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bu haberde güzel akant sağol anlaşılan bir şeyler yapılmaya başlandı haberlerin arkası gelecek anlaşılan çbs boyada hakim ortak kim printaşta müştereken hareket edildiğine göre benim tahminim printaş olacak. Alacaklı konumda olduğu için hisse devri yapılmıştır. Bir düşüncen varmı.
    katılıyorum.kilit printaş

6. çbs boya ile ilgili haber var mı..............

7. Pirintaş'ın ekim ayı sonunda genel kurul yapacağı bildirimi kap veya spk'da yayınlanır mı?

Çbs boya'nın kıbrıstaki şirketinin yaptı dediğiniz genel kurulun bize yararı olmaz bence asıl Çbs boya'nın Kocaeli'deki şirketinin yapabileceği toplantı önümüze ışık olur.

8.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Pirintaş'ın ekim ayı sonunda genel kurul yapacağı bildirimi kap veya spk'da yayınlanır mı?

Çbs boya'nın kıbrıstaki şirketinin yaptı dediğiniz genel kurulun bize yararı olmaz bence asıl Çbs boya'nın Kocaeli'deki şirketinin yapabileceği toplantı önümüze ışık olur.
    çbs nin kıbrısta ki değil türkiyede 2016 yılında çbs boya ve güçlü ortağı çbs printaşın kurmuş olduğu yeni tosuncuk benim bahsettiğim 4 yaşına girecek inşallah şirket tahminim tüm işleri bunun üzerinden yürütüyor.kıbrıstaki isim hakkını satın alıp tahminim kurulu kendi fabrikalarında çbs markası ile avrupa ve yeni pazarlara iş yaptıkları cirodan belli bir para karşılığı anlaşma yaptığı bizim bildiğimiz sadece bir firma.onlar çalıştıkça bize gelir yazar diye düşünüyorum.. sadece düşünçe. ve tahmin

Sayfa 371/989 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •