Sayfa 373/989 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Genel kurul toplantısının ekim sonu gibi yapılacağına dair sağlam bir dayanak varmıdır diye sormak istiyorum ancak birileri yine çıkıp arkadaş oyun bozanlık yapma diyecekler ama sormadanda edemiyorum çünkü daha evvelde kesin bu iş oldu bitti yakında borsadayız %90 diye özel mesaj yazmıştılar 2 yıldan fazla bir zaman oldu ses seda yok ama o kişi hala burada yazıyor çiziyor senaryo üretiyor..Ben pişmiş aşa su karıştırmak niyetinde değilim ancak belirsizlik hala devam ediyor resmi olarak bir açıklama yok ortaya atılmış bir iddia var ama sağlam bir kaynağıda yok yada anonim bilgilerde diyebiliriz..Umarım ben mahcup olurum da ekim sonunda genel kurul yapılır.. Keşke printaş'ın geleceğine dair olumlu,önemli bir kıvılcım görebilsek..

2. çbs satış pazarlama benim yol gösterimcim yani printaş ve çbs hâlâ ayakta ve mücadele ediyor anlamına geliyor tabiki borsaya dönecek kesin anlamına gelmiyor.benim içinayakta olması ve üretim yapması önemli.er yada geç borsaya dönmesi gerek kesin kurtuluş için sağlam kaynak borsadan toplayacak yine.çbs satış pazarlama şirketi printaşın ve çbs nin ortak kurduğu bir şirket ve bu şirketin genel kurul toplantısı yapılıyor 2022 senesine kadar ali bey ve takımı seçiliyor yani printaşı ve çbs boyayı yine bunlar temsil ediyor yani bence printaşta çbs de ayakta mücadele devam ediyor.elde güzel bir arsa ve marka değeri var.ki bu marka değerini bence güzel kullanıyor yurt dışında onalt ile .merak edenler sicil gazetesinde toplantı tarihi seçilenleri görebilir ve yakın tarihte yapılmış.bence kendi nacizane düşüncem garibanca dediği genel kurul tarihi doğru olması gerek.beklemekten başka çare yok.en azından borsada tarih olan raks köytaş santral ve diğerleri gibi değiliz fabrika arsası heybetiyle yerinde duruyor..

3. Müşterisi olmayan esnaf eninde sonunda dükkanı kapatır hayret birşey dükkan çalışıyor müşterisi sayısı belli değil sitede takipçi sayısı her gün 2bin artıyor müşterisi olmasa kapat dükkanı patron demek geliyor ama bizim dükkan kapalı akıl alacak gibi değil aç artık şu dükkanı patron faizler düştü piyasada hareketler harika neyi bekliyoruz. Yönetim uyuyomu alta olan yanıyo üstte olan donuyo Son vagona kalırsak yine hava alırız üşütücez bu havalardan.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Müşterisi olmayan esnaf eninde sonunda dükkanı kapatır hayret birşey dükkan çalışıyor müşterisi sayısı belli değil sitede takipçi sayısı her gün 2bin artıyor müşterisi olmasa kapat dükkanı patron demek geliyor ama bizim dükkan kapalı akıl alacak gibi değil aç artık şu dükkanı patron faizler düştü piyasada hareketler harika neyi bekliyoruz. Yönetim uyuyomu alta olan yanıyo üstte olan donuyo Son vagona kalırsak yine hava alırız üşütücez bu havalardan.
    tam zamanını bekliyor bence .ya yine filli boyanın tempo şu geldi aklıma sloganda kaptırdık neyse efsane dönüyor..erman hoca nerde kalmıştık diye başlar dönüşümüz umarım..

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çbs satış pazarlama benim yol gösterimcim yani printaş ve çbs hâlâ ayakta ve mücadele ediyor anlamına geliyor tabiki borsaya dönecek kesin anlamına gelmiyor.benim içinayakta olması ve üretim yapması önemli.er yada geç borsaya dönmesi gerek kesin kurtuluş için sağlam kaynak borsadan toplayacak yine.çbs satış pazarlama şirketi printaşın ve çbs nin ortak kurduğu bir şirket ve bu şirketin genel kurul toplantısı yapılıyor 2022 senesine kadar ali bey ve takımı seçiliyor yani printaşı ve çbs boyayı yine bunlar temsil ediyor yani bence printaşta çbs de ayakta mücadele devam ediyor.elde güzel bir arsa ve marka değeri var.ki bu marka değerini bence güzel kullanıyor yurt dışında onalt ile .merak edenler sicil gazetesinde toplantı tarihi seçilenleri görebilir ve yakın tarihte yapılmış.bence kendi nacizane düşüncem garibanca dediği genel kurul tarihi doğru olması gerek.beklemekten başka çare yok.en azından borsada tarih olan raks köytaş santral ve diğerleri gibi değiliz fabrika arsası heybetiyle yerinde duruyor..
    Santral deyince içim yandı burdaki mevzularda ap ayrı tasfiyeler tasfiye bakiyesin dağıtılması burda bile sorulara cevap bulamıyoruz zorluklarla dolu uzanlar bile çukurova ve kepezde hisselerinin peşine düştü şeker piliç bile tasfiyeyi tamamladı herhalede blanço göndermiş özkaynakları 34 milyonmu ne tasfiye bakiyesi ne olacak yola devammı duyarız .Bizimkilerden tık yok.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    tam zamanını bekliyor bence .ya yine filli boyanın tempo şu geldi aklıma sloganda kaptırdık neyse efsane dönüyor..erman hoca nerde kalmıştık diye başlar dönüşümüz umarım..
    Erman hoca yaşlandı aradan 10 yıl geçti demiştin bi ara reklamda oynatmazlar onun hakkı bence gerçi bu teknoloji varken pele gibi olurya neyse.

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Erman hoca yaşlandı aradan 10 yıl geçti demiştin bi ara reklamda oynatmazlar onun hakkı bence gerçi bu teknoloji varken pele gibi olurya neyse.
    umutlar yeşerdikçe kargaya yavrusu şahan gözükürmüş

8. Patron kaç sedir evi boyatmıyorum ha ayıp oluyo millete karşı iki arada kaldım evde hır gür çıkmaya başladı anla halimizden .

Sayfa 373/989 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •