Sayfa 378/989 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ne güzel böyle bir arkadaşın var. artık resmi belgeli ilerliyorlar güzel şeyler olacak gibi hislerim ve beklentilerim artıyor.umarım tüm burda ve bu hisseyi taşıyanlar için güzel olur.
    Sağolsun, varolsun. Evet güzel şeyler olacak.Ben de hissediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 bu kadar aradan sonra yapılan genel kurulda ne konuşulur kimler katılır sence varmı tahminin.
    Yönetim kuruluna yetki verilecek bağımsız denetim şirketi seçilecek şirketin değerleme raporları yaptırılacak karpayı dağıtılıp dağıtılmıyacağı görüşülecek büyük ihtimalle bedelsiz sermaye artırımı yapacaklardır. Halka arz fiyatı belirlenecek.bizim için önemli olanlar bunlar kısmet olursa genel kurula katılmayı düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Yönetim kuruluna yetki verilecek bağımsız denetim şirketi seçilecek şirketin değerleme raporları yaptırılacak karpayı dağıtılıp dağıtılmıyacağı görüşülecek büyük ihtimalle bedelsiz sermaye artırımı yapacaklardır. Halka arz fiyatı belirlenecek.bizim için önemli olanlar bunlar kısmet olursa genel kurula katılmayı düşünüyorum.
    düşünme bence katıl sen hepimizden çok orda olmayı hakediyorsun umarım beklentilerin olur.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    düşünme bence katıl sen hepimizden çok orda olmayı hakediyorsun umarım beklentilerin olur.
    Bence de...

5. Yapabiliyorsanız yani mümkünse genel kurul toplantısını başından sonuna kadar videoya çekin. İnşallah hepimiz için hayırlı kararlar alırlar.Gerçi benim Çbs boya'dan hissem var ama bu toplantının belki bizede faydası olur.

6. Kısmetse gönlümde olan o çok istediğim bir anı yaşamak isterim ama hayat süprizlerle dolu çok hüsrana uğradığım için hani derlerya nazar değdi kısmet değilmiş olmadı orda olmak benim hayalim inşallah olur.

7. ne yapmak gerek genel kurula katılmak için bilgin varmı 2onur2
    Son düzenleme : akant2017; 06-10-2019 saat: 13:20.

8. Hepimiz için belkide tarihi dönüm noktası olabilir.Eğer umduğumuz gibi kararlar alınırsa videoya çekmeden olmaz.Hem belge hemde hatıra olur.O videoyu seyretmek isterim.Burada paylaşırsanız.

" Allah paylaşanlarla beraberdir. "

Sayfa 378/989 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •