Sayfa 41/989 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 321 - 328 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. .......... (:

2. 2017 bilançosunu yayınlamadılar.çbs grubu faaliyetlerine çbs satış ve pazarlama aş üzerinden devam ediyorlar anladığım kadarıyla.ama dediginiz gibi halka acık sıtatüde ve bildirim yapması gerekir.

3. Sabırla ve umutla bekliyen arkadaşlar merhaba inşallah kısa zamanda beklentilerimiz gerçekleşir

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Sabırla ve umutla bekliyen arkadaşlar merhaba inşallah kısa zamanda beklentilerimiz gerçekleşir
    çavuşoğlu mücadele ediyor.bizede sabırla beklemek düşüyor.ömrü yetmeyeler nöbeti evlatlara bırakıyor.yav bari bilanço açıklasalar........... neler

5. Blanço açıklamak kolay olanı asıl zor olan izahnamenin hazırlanması ve bunun tereddüte yer vermiyecek şekilde onaylanması

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Blanço açıklamak kolay olanı asıl zor olan izahnamenin hazırlanması ve bunun tereddüte yer vermiyecek şekilde onaylanması
    oda kolay yeminliye biraz arpayı fazla verdin mi hazır güzel şablonları güzel allıyıp pulluyor veriyor yeterki patronlar niyet etsin gerisi kolay.benim görüşüm bilamçoyu görsek yaşayıp yaşamadıkların emin oluruz.

7. Yaşadıkları kesin ama yaşatırlarmı niyetleri belli değil

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hayırlı pazarlar. Printaştan ümidini kesmiş bir printaş zede olarak, bazen buraya gelip bakıyorum. 10 yıl dile kolay, bu hisseyi aldigimda dogan cocuklar ilk okulu bitirdi. Üstüne böyle umutvar bir paylaşım görünce acaba diyorum. Zaten çavuşoğlu psikolojimizle yeteri kadar oynadı. Spk ve devlet te bizde güven bırakmadı, sizlerin arada bir gelip yazmaları sanki umutvar gibi geliyor sonra yıkılıyoruz. Bütün printaşzede arkadaşlara mutluluk ve sağlık dilerim.

Sayfa 41/989 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •