Sayfa 412/989 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. En çok merak ettiğim borsadan çıkarılan ve geri dönen şirket varmı diye soran arkadaşlar olmuştu şimdiki durum bence olasılık %50 ye %50 gibi sanki borsaya döneceğimize inanmaya başladılarmı ne olağan üstü genel kurula az kaldı. Sabır.

2. Sevgili garibanca bu maddeleri nereden bulduğunu açıkça yazabilirsen bizde bir inceleyebilsek. Ne demek isteğini tam anlayamadım. şimdiden teşekkürler....

3. Genel Kurul ertelenmeyecek. Yeterli çoğunluk var. Her şey yolunda. Sorun yok. Genel Kuruldan sonra önemli gelişmeler olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    Sevgili garibanca bu maddeleri nereden bulduğunu açıkça yazabilirsen bizde bir inceleyebilsek. Ne demek isteğini tam anlayamadım. şimdiden teşekkürler....
    Genel Kurulda kabul edilecek olan iç yönerge. Toplam 7 sayfa. Ben son sayfasının kilobytı az olduğundan yükleyebildim. Diğer 6 sayfayı yükleyemedim. Diğer sayfalarında; Printaş, genel kurulunun çalışma esas ve usullerinin, Kanun, ilgili mevzuat ve esas sözleşme hükümleri çerçevesinde belirlenerek şirketin yönetilmesi ilgili maddeleri var.
    Son düzenleme : garibanca; 24-10-2019 saat: 19:57.

5. Sevgili garibanca verdiğin bilgiler için çok teşekkürler, çok büyük bir aksilik olmadıkça 31 ekimde maltepe de olacağım...

6. Garibanca herşeyi bulup önümüze koyuyorsun. Allah razı olsun. Ama bence işin sonunuda bize söyle olsun bitsin.😁😁

7.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Garibanca herşeyi bulup önümüze koyuyorsun. Allah razı olsun. Ama bence işin sonunuda bize söyle olsun bitsin.����
    Keşke söyleyebilsem. Sadece açılabileceğine inanıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    inşallah diyelim kısmetse olursa gitmek. ölmez sağ kalırsak o zamana..
    Tatilemi çıktın hayırdır ışıklarında kapalı görünmez oldun

Sayfa 412/989 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •