Sayfa 413/989 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Tatilemi çıktın hayırdır ışıklarında kapalı görünmez oldun
    parayı bulursam çıkıcam tatile.şimdilik çalıların arkasında kuş tüyü bir patron koltuğu buldum .bir müddet orda alıştırma yapicam patronluğa tabi hüsrana uğramazsak gerçi kaybedecek bir şey yok bizim açımızdan zaten 6 yıl önce kaybettik.alıştıkta artık çok şükür sağlığımız yerinde.umarım herkez için iyi bir bekleyiş olur.

2. Dediğin gibi sağlık oldummu her yer patron koltuğu, göremeyince insanı bu sitres biyerden vurmasında yapacak işimiz çok turşusunu kuracak değiliz ya ekeriz bi yerlere arasıra sularız hayat başka türlü nasıl geçer.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    parayı bulursam çıkıcam tatile.şimdilik çalıların arkasında kuş tüyü bir patron koltuğu buldum .bir müddet orda alıştırma yapicam patronluğa tabi hüsrana uğramazsak gerçi kaybedecek bir şey yok bizim açımızdan zaten 6 yıl önce kaybettik.alıştıkta artık çok şükür sağlığımız yerinde.umarım herkez için iyi bir bekleyiş olur.
    akant, çalıların arkasına gittiğine üzüldüm bak şimdi. İyi tarafı şimdilik olması ve kuş tüyü patron koltuğunu bulman, ama dikkat et zaman zaman çalıların dikenlerine denk gelebilirsin.

4.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    akant, çalıların arkasına gittiğine üzüldüm bak şimdi. İyi tarafı şimdilik olması ve kuş tüyü patron koltuğunu bulman, ama dikkat et zaman zaman çalıların dikenlerine denk gelebilirsin.
    uyarın için teşekkürler .tecrübem var diyorsun.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Hay Allah bende hint fakiri gibi koltuk dediği çalılarmı diye düşünmeye başlamıştım giden gelmiyo rahat biyer herhalde kimseden ses gelmez oldu demekki bi keramet var.

6.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Genel Kurulda kabul edilecek olan iç yönerge. Toplam 7 sayfa. Ben son sayfasının kilobytı az olduğundan yükleyebildim. Diğer 6 sayfayı yükleyemedim. Diğer sayfalarında; Printaş, genel kurulunun çalışma esas ve usullerinin, Kanun, ilgili mevzuat ve esas sözleşme hükümleri çerçevesinde belirlenerek şirketin yönetilmesi ilgili maddeleri var.
    2onur 2 bu 'na yorum yapmamışın ne demek sence

7. Benim anladığım iç yönerge ile ilgili maddeler yönetim kurulu tarafında hazırlanmış genel kurulda onaylanmış ve bunlar gizli yapılmış yönetim kurulu gündem maddelerini noterden onaylatıp olağan üstü genel kurulu toplama kararı almış burda bağlı ortakları iştirakleri hepsi için blançolar hazılanmış olmalı yönetim kurulu üyelerinin seçilmesi olağan üstü genel kurulun onayına sunulacağı durumu var anlaşılan izahnamenin hazırlanıp spknun onayına sunulacak olabilir. Benim yorumum bu yönde ayın 31de neler çıkar inşallah umut ettiklerimiz olur.

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Sn akant yorumlarını beğendiğim arkadaşların ayrılmasını istemediğimden yazmıştım onu. Bak gördün mü geldin, forum hemen şenlendi.

Sayfa 413/989 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •