Sayfa 414/990 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon
Arama sonucu : 7918 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Olağan üstü genel kurul ve sonrasında iyi haberler gelirse burası belkide semt pazarı gibi kalabalık olur.En önemlisi unutulmuş akrabalarınız ve askerlik arkadaşlarınız paranın kokusunu alıp sizi ziyarete gelebilir.Hazırlığınızı yapın.Bakalım ne sürprizlerle karşılaşacağız.

2. Nedendir bilmiyorum şimdiden bulunduğum yerden kaçma planları yapar oldum eğer düşündüklerimiz gerçek olursa nasrettin hoca bile bize inanmazdı göle maya çalmaya devam ederdi. Biz bu gelecek parayı kimseye izah edemeyiz vay anam vay anam bile bana inanmadı petrokentin aktaşın belgeleri tapu gibi durduğu halde milleti nasıl inandıracağız bütün mesele burda şimdiden tutuşmaya başladım fuat abi bile bize güler.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bence yaklaşık 10.600.000 tl pay nipponda olabilir ..
    Doğantürk bu payları çbs holding adına vekaleten yönetiyorsa sonuç hakında neler olur seyret.

4. Sözün bittiği yerdeyiz galiba.Herkes maç saatini bekliyor.İşler yolunda giderse yani umduğumuz beklentiler gerçekleşirse bu kıriz ortamında bize ilaç gibi gelecek.Çölün ortasında vaha gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    nippon zaten türkiyede üretimi var başındada eski çbs genel müdürü şirketin başına genel müdür olarak ğeçermi sence 2 onur 2 bizim senaryolara göre şirketin ortağı ise ..
    Nippondaki bağı vede çbsdeki payları şirketin başına genel müdür olması yok zaten yönetim kurulu başkanı, yükü ağır olmazmı.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    İLETİŞİM / CONCTACT
    Adres / Address : Tuzla Kimya Sanayicileri OSB, Melek Aras Bulvarı, No 19 Aydınlı, Tuzla, İstanbul
    Telefon / Telephone : +90 216 593 4520 (3 hat)
    Telefax : +90 216 593 4523
    E-mail : [email protected]
    Vergi Dairesi / Tax Office : Yenikapı
    Vergi No / Tax No : 6310762542
    Ticaret Sicil No /Registery Number : 886035/0
    Mersis No /Mersis Number : 0631 0551 7040 0024
    YÖNETİM KURULU / BOARD OF DIRECTORS
    Yönetim Kurulu Başkanı : H. Safa Doğantürk
    Yönetim Kurulu Üyesi : Hiroshi Hanaoka
    Yönetim Kurulu Üyesi : Minoru Iwamura
    Yönetim Kurulu Üyesi
    Düşündükçe labirent gibi genel müdür vay olsun varsın. İş işbilenlerindir.

7. hayale bak baştaki çbs gidiyor yerine nippon printaş yeni ünvan yav benide hayal peres yaptın.şu son üç beş gün bitse de dünyaya gelsek.yoksa aman allah yolda falan yürüyoruz üstümüzden bir araç geçecek.. ��

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    hayale bak baştaki çbs gidiyor yerine nippon printaş yeni ünvan yav benide hayal peres yaptın.şu son üç beş gün bitse de dünyaya gelsek.yoksa aman allah yolda falan yürüyoruz üstümüzden bir araç geçecek.. ��
    Tehlike büyük trafikte telefonla yola çıkanlarla bizim gibi hayal aleminde olanlar dolaşırken dikkat etmeli acemi borsacı aman dikkat tabelada asamayız ki ne yapsak bilemedim.

Sayfa 414/990 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •