Sayfa 430/989 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Bu millete iyilik yaramaz
    ben 2 onur2 anlıyorum beklentisi baya üst seviyede lakin karşımızdaki şirket tecrübeli öyle kolay para kazandıracak bir şirket değil ama mecbur printaş üzerinden tekrar başlamaları gerek ..diye tahmin ediyorum onur bey bir müddet sonra yazmaya devam eder.bende ğeçenlerde baya bunaldim çalıların arkasından ara ara takip ettim ...

2. Benim nerdeyse borsa hayatım 30. Yılına girecek bence insan ilk önce kendine güvenecek yatırım yapacak kaybetmeyi göze alacak ve nerde yanlış yaptığını düşününecek ben yaptığım yatırımda yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum burda düşünemediğimiz bir şey var oda bilmediklerimiz olayların içinde olmadığımız için en ufak bir spekülasyondan etkileniyoruz ben bu yüzden çok kağıt kaybettim pişmanlığımı anlatamam şirket yönetimi sır kapsamındaysa olan bilgileri açıklamaz. Bizim çıkış noktamız var biz iflas etmedik özkaynaları güçlü bağlı ortakları iştirakleri olan büyük bir yapıyız biz hisse senedi aldık açıklanmayan bilgiler , blançolar var patronlar banane açıklamıyorum diyemez spk konu hakkında suç duyurusunda bulundu burda herkes en az benim kadar stres altında hiç kolay değil ben böyle bir durumla ilk defa karşılaşıyorum tamamen sır küpü belgeyi bırakın printaşın adını bile ağızlarına almak istemiyorlar. Herşey printaş üzerinde dönüyor hakim ortak çbs holding olmalı 7581559 lotu vekaleten tak diye imzaladılar biz üç beş lotla gittik diğer paylar holding dışında olacakta toplantıya gelmiyecekler olacak iş değil bana göre büyük çoğunluk holdingte yaptığı anlaşmalara karşı
    hisseleri ortaklıklarına karşılık teminat olarak bir şekilde vermiş olabilir. Benim umudum var toplantı sadece benim beklediğim gibi olmadı bir sorun yok.

3.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Çok gizlisin çook.
    gerçekten çok gizli printaş yakında çözülür bence

4. Eyvallah onur kardeş.10 numara paylaşım.agzına sağlık.bende toplantıya giden arkadaşlarlardan aldıgım izlenimim çalısıldıgı ve herkesin iyi izlenimle ayrıldıgı.

5.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    Eyvallah onur kardeş.10 numara paylaşım.agzına sağlık.bende toplantıya giden arkadaşlarlardan aldıgım izlenimim çalısıldıgı ve herkesin iyi izlenimle ayrıldıgı.
    Belgeler üzerinden konuşuyor olabilseydik hiç bir şey afaki gelmez beklentilerimizi bir kefeye koyar ona göre tartışıp sonuca ulaşabilirdik. Malesef hepimiz için önemli olan sabır

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Benim nerdeyse borsa hayatım 30. Yılına girecek bence insan ilk önce kendine güvenecek yatırım yapacak kaybetmeyi göze alacak ve nerde yanlış yaptığını düşününecek ben yaptığım yatırımda yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum burda düşünemediğimiz bir şey var oda bilmediklerimiz olayların içinde olmadığımız için en ufak bir spekülasyondan etkileniyoruz ben bu yüzden çok kağıt kaybettim pişmanlığımı anlatamam şirket yönetimi sır kapsamındaysa olan bilgileri açıklamaz. Bizim çıkış noktamız var biz iflas etmedik özkaynaları güçlü bağlı ortakları iştirakleri olan büyük bir yapıyız biz hisse senedi aldık açıklanmayan bilgiler , blançolar var patronlar banane açıklamıyorum diyemez spk konu hakkında suç duyurusunda bulundu burda herkes en az benim kadar stres altında hiç kolay değil ben böyle bir durumla ilk defa karşılaşıyorum tamamen sır küpü belgeyi bırakın printaşın adını bile ağızlarına almak istemiyorlar. Herşey printaş üzerinde dönüyor hakim ortak çbs holding olmalı 7581559 lotu vekaleten tak diye imzaladılar biz üç beş lotla gittik diğer paylar holding dışında olacakta toplantıya gelmiyecekler olacak iş değil bana göre büyük çoğunluk holdingte yaptığı anlaşmalara karşı
    hisseleri ortaklıklarına karşılık teminat olarak bir şekilde vermiş olabilir. Benim umudum var toplantı sadece benim beklediğim gibi olmadı bir sorun yok.
    Şimdiye kadar bu ve buna benzer, gerektiğinde eskilerden örnek vererek açıklamak kötü bir şey mi? Bence de 10 numara 5 yıldız alabilecek bir paylaşım. Sağol, Varol 2onur2. Teşekkürlerimle.

7. Sizlerde sağolun o güzel günleride hep beraber görmek nasip olur inşallah.

8. Toplantıda tek eksiklik sanırım şirket sahiplerinden iyi bir şeyler duymak, güzel bir bilanço beklemek ve bu bilançoların açıklanmasını istemek le uğraşıldığından yönerge maddelerinin ne olduğu nasıl geçtiği unutulmuş. Umarım bu büyük bir sorun teşkil etmez. Keşke Bilanço Japon şu bu yerine yönerge maddelerine yoğunlaşılsaydı. Çünkü bilanço iyi veya kötü Japon ortak var veya yok Üretim devam ediyor veya etmiyor inanın bunlar hiç önemli değildi.Çünkü bilanço iyi veya kötü adamların niyeti iyi değilse türlü bahanelerle borsaya girmeyi geciktirirler. Japon ortakla farklı bir firma ile yollarına devam ederler. Üretim e fason olarak devam edebilirler. Bunlar olsa da, kötü niyetli bir yönetim olduğu sürece bize yarayacak durumlar değildi. Ama iç yönerge maddelerinde belkide bizim için hayati meseleler vardı lakin gözden kaçmış.

Sayfa 430/989 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •