Sayfa 435/991 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon
Arama sonucu : 7921 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Belki bizim şirketlerin dışarıdan bakınca bilmediğimiz ve göremediğimiz artı yönleri vardır.Fazla uzatmadan spk'dan bizim patronun ne yapmak istediği ile ilgili gerçek bilgi akışı istiyoruz.Beklemeye devam.
    kim istemiyorki içinde hayal olmayan geleceğe yönelik bilgiler insanları mağdur etmeyen bilgiler veren .....

2.  Alıntı Originally Posted by printaşzede Yazıyı Oku
    Nippon'a hala Prtas boya üretip, satıyor mu bilen var mı
    Ben Ali Bey le teefonda görüştüğümde Nippo olayı bitti denildi. Eski Genel Mudurleri Sefa Doğantürk japonlara 2013 deki mahkemede bunlar batacak demiş o yüzden japonlar ortaklıktan vazgeçmiş.
    Yani Nippon la ortaklıkları yok ve bu konuda Çavuşoğulları Eski Genel Müdürlerini suçluyorlar.

3. Arkadaşlar ben toplantıya katılan bir arkadaşla görüştüm. Anlattığına göre çok harika bir gelecek bizi bekliyor. ve ben de tam bundan korktum. Orda sanırım çok iyi şeyler söyleyerek başka başka konular konuşularak iç yönerge maddeleri atlanılmış. Ve Çavuşoğullarına klasörle birşeyler imzalatılmış onun içeriğini de bilmiyorlar ve kimse de sormamış. Ban öyle geliyor ki iyi şeyler pompalayarak bazı şeyler kaçırılmış. Bakalım sonu ne olacak.

4. Sen hayallerinden vazgeçme!
    Onlar duaya dönüşür.
    Ne zaman kabul edilir diye düşünme!
    Her şey vaktini bulur.

Mevlid Kandilimiz ve Cumamız mübarek olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Sen hayallerinden vazgeçme!
    Onlar duaya dönüşür.
    Ne zaman kabul edilir diye düşünme!
    Her şey vaktini bulur.

Mevlid Kandilimiz ve Cumamız mübarek olsun.
    Tüm Çbs printaş ve Çbs boya ortaklarımızın kandilini kutlarım.Umarım yarın sabaha zengin uyanırız ama hangi yarın sabah şimdilik belli değil.

6. ortaklar kandiliniz mübarek olsun.....

7. Cümleten kandiliniz mübarek olsun.

8. Patron bu mevlid (doğum) kandilinde, hayır dua almak istemedi. Yeniden doğum yaparak gelişebilirdik. Önümüzdeki mübarek günlere bakacağız artık. Ya hayır duası alır, yada beddua. Hayırlı kandiller.

Sayfa 435/991 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •