Sayfa 436/989 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. ya ondadır ya bunda
    size küçük bir ipucu vereyim..
    tahtalar kapanmadan önceki 1 aylık takaslarprtas takas.jpgprtas takas.jpgcbsbo takas.jpg

2.  Alıntı Originally Posted by sakince Yazıyı Oku
    ya ondadır ya bunda
    size küçük bir ipucu vereyim..
    tahtalar kapanmadan önceki 1 aylık takaslarprtas takas.jpgprtas takas.jpgcbsbo takas.jpg
    ben ipuçu göremedim.gören varmı...

3. Zaten bulanık yazılar okunmuyor aracı kurumlardan nasıl bir ip ucu çıkar veya çıkarılabilir mkk dökümleri olsa bir şey denirdide buna bir şey yazılmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Zaten bulanık yazılar okunmuyor aracı kurumlardan nasıl bir ip ucu çıkar veya çıkarılabilir mkk dökümleri olsa bir şey denirdide buna bir şey yazılmaz.
    yazma be kuzum illa cevapla demedim ki sana...aylık resmi takas analizine çamur atıyorsun...orada hangi aracı kurum ne kadar artırmış pozisyonunu artırmış
    hangi kurum hisse satmış bu bu demektir..

patron hangi aracı kurumdan işlem yapıyor ? (yapıyor mu)
    Bunların cevabını araştırmak yerine ulaşamayacağı bir veridenn bahsediyorsun MKK kayıtları...sahi sen ne yapmaya çalışıyorsun ?

sen bildiğin gibi devam et..bu topiğe uğramayacağım..istediğin çamuru atmaya devam et

okuyanlara ne kattı acaba ???

5. arkadaş belkide biz bu işten anlamıyoruz. sen ne görüyorsan açıklasana...

6.  Alıntı Originally Posted by sakince Yazıyı Oku
    yazma be kuzum illa cevapla demedim ki sana...aylık resmi takas analizine çamur atıyorsun...orada hangi aracı kurum ne kadar artırmış pozisyonunu artırmış
    hangi kurum hisse satmış bu bu demektir..

patron hangi aracı kurumdan işlem yapıyor ? (yapıyor mu)
    Bunların cevabını araştırmak yerine ulaşamayacağı bir veridenn bahsediyorsun MKK kayıtları...sahi sen ne yapmaya çalışıyorsun ?

sen bildiğin gibi devam et..bu topiğe uğramayacağım..istediğin çamuru atmaya devam et

okuyanlara ne kattı acaba ???
    Zaten bende sana yazmamıştım be kurtçuğum bu alınganlığın niye hava puslu değil belki ondandır.

7. Sakince ortak alınganlık yapma kimse kötü bi şey demedi...takas önemli.net görebilirmiyiz?

8. Aracı kurum ozamanki müşterilerinin kimler olduğunu bize söyler mi, söylemez.Belki o yüklü alım ve satım yapanlarda patronun adamlarıdır.Şirket kendi açıklama yapmadığı sürece bir arpa boyu yol alacağımıza inanmak zor.

Sayfa 436/989 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •