Sayfa 440/989 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bak yine içim kıpraşıyor hayallere dalıyorum sokağa çıkmasammı ...
    Eğer sokağa çıkarsan dikkatet tavsiye olarak hani arabalar pert olmasın demiradam gibi fırlar gidersen düşün arkada bırakacağın enkazı trafik polisleri şimdilik yerde görev yapıyor diye çok rahat olma derim.

2. Maçın galibiyet düdüğü çalsın ozaman bu deli ne gülüp bağrınıyor ortalıkta diyecekler hepimize.Borsaya geri dönüyoruz dedikleri an hakem düdüğü eline aldı demektir.Tabi borsaya iyi bir fiyatla geri dönerse.Neyse ben Çbs boyayı bekliyeceğim.

3. ito da alibey eski yönetici olarak gözüküyor senin yorumun ne olur 2 onur 2

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Olabilir yanılmıyorsam Abdülkadir mi Şaban çavuşoğlumu ito nun kurucularından olması lazım benim en çok merak ettiğim adres değişti sitemiz nasıl olacak çbs boyanın sitesinde ürün çeşitlerinde farklar var çbs printaşta neler vardır kim bilir. Borsaya döndükten sonra kim bilir neler olur.
    bunlardan biri taysat organize sanayi kurucularından diye biliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ito da alibey eski yönetici olarak gözüküyor senin yorumun ne olur 2 onur 2
    çbs printaş ta biraz önce beni yanlış anladın . gerçi sicil gazetesine giriş yapabilirsek yönetim değişmişmi belli olacak merak işte..

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bunlardan biri taysat organize sanayi kurucularından diye biliyorum
    Hani derlerya her taşın altından çıkıyorsun diye ha işte bu laf belkide bunlar için söylenmiş olabilir daha bakalım yolun başındayız taşların altından çıkmaya başlarlarsa biz diyorum bir taş hesabı yapmamıştık oda dert oldu bak şimdi.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çbs printaş ta biraz önce beni yanlış anladın . gerçi sicil gazetesine giriş yapabilirsek yönetim değişmişmi belli olacak merak işte..
    Siteler bazen böyle arızalar veriyor yönetim değişmez bence böyle bir kadro olacakların hesabını yapar holding printaşta müşterken hareket ediyor Ali çavuşoğlu vekaleten oy kullandı. Yani dönüşleri bence muhteşem olacak. Diğer pay sahiplerinin yönetimde dengeleri değiştirecek paylara sahip olsalardı şimdiye kadar bir dakika durmazlar yönetimde hakim ortak olarak ağırlığını koyarlardı.

8. burcu mun yorumuna göre ayın 17 sine kadar parasal olarak beklentilerim yerine gelecekmiş.hadi hayırlısı

Sayfa 440/989 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •