Sayfa 444/989 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bende Çbs boya hissesi var ama Kıbrıstaki Çbs boya satış ve pazarlama şirketini kendi şirketim olarak görmüyorum.Benim şirketim Kocaelide üretim yapan şirket.Borsaya dönerse Kocaelideki şirket döner, Kıbrıstaki değil.
    Çbs boya Kıbrısta Onalt grup adı altında şirket açmış olması kafaları baya karıştırdı.

2. ben de öyle düşünüyorum... burda ki fabrika gözden çıkarılmış gibi düşünüyorum... bakalım ne olacak...

3. 2Onur2 kardeş. Nerelere gittin. Dur, acele etme; hemen tatile çıkma. Daha yapılacak çok iş var.

4.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Onur kardeş. Nerelere gittin. Dur, acele etme; hemen tatile çıkma. Daha yapılacak çok iş var.
    Tatili şimdilik rüyamızda yapıyoruz bazen aksakallı dedeyi rüyamda görüyorum o bile rahat vermiyor bakalım bakalım zaman dediğimiz zaman ne zaman olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Tatili şimdilik rüyamızda yapıyoruz bazen aksakallı dedeyi rüyamda görüyorum o bile rahat vermiyor bakalım bakalım zaman dediğimiz zaman ne zaman olacak.
    Görünmedin birkaç gündür. Özletme kendini.

6.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Görünmedin birkaç gündür. Özletme kendini.
    Yazılacak birşey bulamayınca bakıp kapatıyorum güzel haberler gelmeye başlarsa yazılacak çok konu bulunur.Akantın dediği olacakmı bakalım adres değişti ismi nippon çbs printaş mı olacak yoksa patron benim dediğim olacak çbs printaş nippon mu diyecek. 2007 de printaş baskı , printaş oto boya olmuştu belki değiştirirler yeni isim ve yeni ortaklar.

7. akant'ta bir şeyler biliyor diye düşünüyorum. Lakin detaylı konuşmuyor. Kısa kes Aydın havası olsun diyor. Bi keresinde paylaşımıma atıfta bulunmuş; "Mart'a kalmaz" demişti. Ama arkası gelmedi. Bu konuda söz hakkı doğdu. Bakalım konuşacak mı?

8.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    akant'ta bir şeyler biliyor diye düşünüyorum. Lakin detaylı konuşmuyor. Kısa kes Aydın havası olsun diyor. Bi keresinde paylaşımıma atıfta bulunmuş; "Mart'a kalmaz" demişti. Ama arkası gelmedi. Bu konuda söz hakkı doğdu. Bakalım konuşacak mı?
    Bizim ağzımızda kıl bitti onun ağzında tüğ bitmez dediğin gibi söz hakkı varda ayıb olmasında ısrarlı aydın havasında kararlı

Sayfa 444/989 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •