Sayfa 454/989 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Yakın zamanda yüksek ihtimal açıklanmasını beklediğimiz haber varmı?

2. Yeni yıla, yeşeren yeni ümitlerle yola devam.

3. babayiğit işi gücü yok tahtası kapanmış fabrikasında dondurma satan bir firmayla anlaşma yapacak hayalden öteye geçmez.bizim tatil işi de bu gidişle çok bekleriz borsaya dönse bari ..

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    babayiğit işi gücü yok tahtası kapanmış fabrikasında dondurma satan bir firmayla anlaşma yapacak hayalden öteye geçmez.bizim tatil işi de bu gidişle çok bekleriz borsaya dönse bari ..
    Haklısın. Bu arada çalılıkların arkası yaramış size

5. Olumlu gelişmeleri bekliyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by enni.2005 Yazıyı Oku
    Selamlar, birçok batık hissede whatsapp Facebook grupları falan var ve hukuki bir savaş veriyorlar. Burda da var mı böyle bir grup. Varsa katılmak istiyorum
    Selam...Burada kimse hukuksal bir hakkımız var mı yı düşünmüyor maalesef çok eskiden ben de yazmıştım böyle bir şey kimse cevap bile vermedi aynı şekilde. Sadece bir umut aşılama, arada bir paranoyakça bildiğin bir şey mi var neden bunu yazdın diye sorgulama, eski haberleri paylaşma gibi şeyler var kimsenin bildiği bir şey yok herkes kaderine razı aslında ama yüzleşmek istemiyor

7.  Alıntı Originally Posted by financier Yazıyı Oku
    Selam...Burada kimse hukuksal bir hakkımız var mı yı düşünmüyor maalesef çok eskiden ben de yazmıştım böyle bir şey kimse cevap bile vermedi aynı şekilde. Sadece bir umut aşılama, arada bir paranoyakça bildiğin bir şey mi var neden bunu yazdın diye sorgulama, eski haberleri paylaşma gibi şeyler var kimsenin bildiği bir şey yok herkes kaderine razı aslında ama yüzleşmek istemiyor
    varmı sence ne yapmamız gerek sence.

Sayfa 454/989 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •