Sayfa 461/989 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Olabilir toplantı tutanağı yayınlanırsa süreç hızlanır diye düşünüyorum belki marta kalmıyada bilir tek düşündüğüm izahname

2. Akant sence nasıl bir süreç olur 2016da izahname geri çekildi piyasa berbat olduğu için iyide olmuş şimdi ekonomide durumları nasıl görüyorsun.

3. Şirketlerimiz borsaya bir adım atsın yolunu bulur elbet.

4. Şirketlerimizin yabancı ortaklığı olmadan da güzel yerlere gelebileceğini düşünüyorum.Ortaklık isteseler daha sonrada anlaşma yapabilirler.Örnek olarak verebileceğim borsada yabancı ortağı olan eskiden hisse sahibi olduğum bir şirket var fakat yabancı ortağı olmasının hiç bir yararını ben göremedim ve hissemi sattım dahada o şirketten hisse almayı düşünmüyorum.Hemde yabancı ortağın şirketteki payı % 80 civarında.Şirketin tamamını yabancı satın alsa bile şirket borsadan büyük ihtimalle çıkar.Bize bir faydası olmaz bence.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Akant sence nasıl bir süreç olur 2016da izahname geri çekildi piyasa berbat olduğu için iyide olmuş şimdi ekonomide durumları nasıl görüyorsun.
    evet bencede şu an tam zamanı bence .ekonomi bence küresel güçlerin tüm dünya devletlerinde olduğu gibi bizim ülkede iki dudaklarının arasında.şeytan üçgenini kurmuşlar bir çok ekonomisi bizim gibi kırılgan olan devletler için çok ince bir çizgide bence ..fabrikatörler bence sağlam dış pazarlar bulması gerek bütün sektörler kredi ile dönüyor.çbs belki üretim yapmamakla şu anda en karlı .

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    evet bencede şu an tam zamanı bence .ekonomi bence küresel güçlerin tüm dünya devletlerinde olduğu gibi bizim ülkede iki dudaklarının arasında.şeytan üçgenini kurmuşlar bir çok ekonomisi bizim gibi kırılgan olan devletler için çok ince bir çizgide bence ..fabrikatörler bence sağlam dış pazarlar bulması gerek bütün sektörler kredi ile dönüyor.çbs belki üretim yapmamakla şu anda en karlı .
    Çbs nin iştirakleri üzerinden hareket etmesi dünya pazarlarında söz sahibi firmalarla hareket ediyor olması oldukça iyi sonuçlar çıkarabilir .Türkiyenin gelişen ve rekabet edebilen konuma gelmesi bütün dünya ülkelerinin dikkatini çekiyor tek başına hareket edince baskılar artmaya başlıyor dünya pazarlarında güçlü ortaklarla hareket etmesi ülke için de şirketler içinde iyi olacak bu coğrafyada liderlerin fotoğlardaki karelerine bakınca bizler 20.30 yıl önceki karelere göre kıyaslanamayacak kadar hoş takdir edilecek güzel kareler görüyoruz ben gurur duyuyorum daha iyi günler olacak, kıymet bilmek geçmişi unutmamak , rehavete kapılmamak, geleceğe umutla bakmak başarının anahtarı , mücadele etmek karamsarlık gibi kötü bir duygusallık halinden çabuk kurtulmak hepimizin görevi geleceğimiz olan gençlere kurtuluş savaşı gibi anlatacağımız bir ekonomik savaşın haklı gururunuda anlatmamız örnekler göstermemiz büyüklerin borcu, hayat anlatılamaz yaşanır yaşadığın kadar anlatılır adı tecrübe olur hikaye olur veya roman olur. Yüselme basarak ezerek olursa kalıcı olmaz yükselme basamakların hakkını vererek olursa kalıcı olur. Adalet biri için değil hepimiz için olmalı işte o zaman hepimiz bir olabiliriz

7. Evraklar spk' ya ulaştı. Bir aksilik olmazsa yarın yayınlanacak.

8. Garibanca,teşekkür ederim,sağolasın..Güzel gelişmeler olması temennisiyle, cümleten iyi akşamlar..

Sayfa 461/989 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •