Sayfa 467/992 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yok alt geçit olmaz dere yatağı o bölge çok yağmur yağınca şu basıyor oraları hava ray daha iyi olur .
    Varya süper olur telefirik gibi etrafı seyrede seyrede avmden sahile kadar yapıcaksın güzergahı.

2. Şişecamın araziside fuar alanı olacakmış bak sen işe olurmu olur hemde bal gibi olur.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Varya süper olur telefirik gibi etrafı seyrede seyrede avmden sahile kadar yapıcaksın güzergahı.
    bak şimdi millette şimdi bizim hayallere kapılıp beklenti içersine girecek..bu düşünçeler hayal ürünü yrd değildir lütfen a.b.o arsayı iç et etmezse bir ihtimal olma ŞANŞI olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bak şimdi millette şimdi bizim hayallere kapılıp beklenti içersine girecek..bu düşünçeler hayal ürünü yrd değildir lütfen a.b.o arsayı iç et etmezse bir ihtimal olma ŞANŞI olabilir.
    İç edilmiş olsa mahkeme iflasını verirdi 2015 olmadı 2020 ye geldik artık icradan satışa çıktı olmadı borçlu kim alacaklı kim ne olduğu belli değil dava sonuçları belli değil savcılığa suç duyurusunda bulunuldu haber yok nasıl ben umutlanmıyayım blançolar izahname yayınlanınca göreceğiz ne diyeyim alsan alınmaz satsan satılmaz bir durum varmı bi haber bir şeymi duydun bu aralar çok karamsarsın bizim işler borsaya dönmeden düzelmez.

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    İç edilmiş olsa mahkeme iflasını verirdi 2015 olmadı 2020 ye geldik artık icradan satışa çıktı olmadı borçlu kim alacaklı kim ne olduğu belli değil dava sonuçları belli değil savcılığa suç duyurusunda bulunuldu haber yok nasıl ben umutlanmıyayım blançolar izahname yayınlanınca göreceğiz ne diyeyim alsan alınmaz satsan satılmaz bir durum varmı bi haber bir şeymi duydun bu aralar çok karamsarsın bizim işler borsaya dönmeden düzelmez.
    yok be nerden duyum alıyım.ben hep kötü olumsuzluklara programladım her türlü olabilir . işin içine para girince . insanoğlunun fıkratında var birbirini kandırmak.arsa zaten printaşın üzerine değil .çekincem ordan birde sen yönetim kuruluna katıldım diyorsun az buçuk yazdıkların şüphe uyandırmıyor değil.spk yayınlansa bir an önce ozaman alt geçit üst geçit hava ray hepsi şekillenir.

6. tek haber kaynağımız garibanca..

7. Dediğin gibi işin içine para girince insan oğlu ne yapacağı belli olmuyor burda bizim yaptığımız kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz. Spk düdüğü çalınca sıra bizede gelir diye umuyorum.

8. Haklısın arsa printaşın değil arsa oto boyolarının oto boyaları printaşın yani oto boyada arsada printaşın %99 gibi.

Sayfa 467/992 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •