Sayfa 468/991 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Ya akant bizim patronluk zurnanın son deliği gibi olur nasrettin hocanın düdüğü bile bize güler ben genel kurulda patrona aday olsak ne değişir dedim güldü ben varken misali kediye ciğer severmisin diye sormuşlar bizimkiside o hesaba döndü gerçi kasabın işine akıl ermez ama neyse inceldi muhabbet.
    aklıma bu paylaşımın geldi şimdi.ipleri patronun elinde biz kasabın önünde bekleyen kedi yavruları çiğeri seviyoruz lakin düdüğü çalan yok.neyse garibanca dan gelecek haberi beklemek ten başka yapacak bir şey yok.hayırlısı diyelim

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    aklıma bu paylaşımın geldi şimdi.ipleri patronun elinde biz kasabın önünde bekleyen kedi yavruları çiğeri seviyoruz lakin düdüğü çalan yok.neyse garibanca dan gelecek haberi beklemek ten başka yapacak bir şey yok.hayırlısı diyelim
    Vallahi ne diyeyim canım acayip ciğer çekti bir şey olmasa bari.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Vallahi ne diyeyim canım acayip ciğer çekti bir şey olmasa bari.
    yapicam akşam eve gidince arnavut çiğeri unlayıp yanınada patatesleri küp küp kesip kızartacam. yerken yazarım bir iki satır..

4. Ağzımın suları akıyo benim yerimede ye belki faydası olur afiyet şeker olsun.

5. Yan komşumuz var ciğerci mahallemizin kedilerini görsen maşallahı var sokakta bir tane köpek göremezsin olmaz böyle bir şey ciğerle beslenen kedi başka miyavlıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Yan komşumuz var ciğerci mahallemizin kedilerini görsen maşallahı var sokakta bir tane köpek göremezsin olmaz böyle bir şey ciğerle beslenen kedi başka miyavlıyor.
    bonkörmüş sizin kasap kedilere bakıyor sevabına .darısı bizim kasapta vermeye başlar inşallah .çiğerleri yoksa miyavlamaktan bitap düşücez.

7. şaka muhabbet bir tarafa neden geçikti sence

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    şaka muhabbet bir tarafa neden geçikti sence
    Yıl sonu hesapların kapatılması güzel bir blanço açıklanması için olabilirmi başka bir sebep bulamıyorum buraya kadar bekledik iyi olsunda mart olsun biran önce olsun isterim. Çok bekledik çok belirsizlik çok zor.

Sayfa 468/991 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •