Sayfa 477/989 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Yönetim kurulu başkanı aranıyor gören varmı printaşa başkan lazım blançoları zahnameyi hazırlıyacak veya kayyumda olabilir yukarıdakiler bir şeylerin üstünü çizdi sıra.
    Ortada mali tablo yok,
    Bilanço yok,
    Borç yapılandırması yok,
    Bedelsiz sermaye artırımı yok,
    İsim hakkı satışı resmiyet kazanmadı
    Bayilik sözleşmeleri resmiyet kazanmadı,
    Genel Kurul yapılmadı,
    Bütün bunlar olmadan borsaya nasıl dönecek,
    Bütün bunları yapacak olan şu anki yönetim; yani Ali ÇAVUŞOĞLU bu yüzden Ali bey'e güvenmek ve destek vermek zorundayız. Bizim yapacağımız tek şey belirtilen tarihlerde İstanbul'da olmak. O tarihte İstanbul'da olmayanlar boş yere borsaya açılmayı beklemesin.
    Son düzenleme : garibanca; 13-12-2019 saat: 20:44.

2. Tekkeyi bekliyen çorbayı içerde ne pişmez çorbaymış 5yıldan beri çevir çevir olmadı taşmı kaynıyor su koy çevir su koy çevir. Güneş balçıkla sıvanmaz tepedekiler uyuyormu üstü yanıyor altı geberiyor. Sonrası varsada yoksada boş kağıtlarla çöp kutusu dolar. Yokmu babayiğit aranıyor sözünün eri olan adam.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yok be kiraya vermişler gelsin gelsin paracıklar diyorlar. 1 göster 5 al yan cebe .. varlık fonunda olsaydı şimdiye borçları öder çoktan belli olur ...
    Hani derlerya lafla peynir gemisi yürümez diye şimdi hak vermeye başladım yürütenler varmış.

4. Ne borçmuş şu na buna bukadar borç var diye yazı gönderseler benim eski kanun maddeleri gibi yapıştırma olur.

5.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    04.02.2020 ve 26.03.2020 tarihlerinde hissesi olan herkes İstanbul'da olsun. Çok önemli gelişmeler var. Bu tarihe kadar Ali bey'e tam desteğimiz var ve Ali bey'e güveniyoruz. Hissemizin Bist'te işlem görmesi adına bu durum çok önemli.
    Şubatın 4 ü iflasın reddinin tam 5 yılın bittiği tarih ne olacak ne olabilir.

6. Medem birdaha genel kurul var bencede büyük ihtimal bu sefer boş geçmez.Gerçekten değeri olan bir açıklama yapabilirler.Genel kurulun kesin tarihi belli mi?

7.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Ortada mali tablo yok,
    Bilanço yok,
    Borç yapılandırması yok,
    Bedelsiz sermaye artırımı yok,
    İsim hakkı satışı resmiyet kazanmadı
    Bayilik sözleşmeleri resmiyet kazanmadı,
    Genel Kurul yapılmadı,
    Bütün bunlar olmadan borsaya nasıl dönecek,
    Bütün bunları yapacak olan şu anki yönetim; yani Ali ÇAVUŞOĞLU bu yüzden Ali bey'e güvenmek ve destek vermek zorundayız. Bizim yapacağımız tek şey belirtilen tarihlerde İstanbul'da olmak. O tarihte İstanbul'da olmayanlar boş yere borsaya açılmayı beklemesin.
    güven mek mi nasıl olacak bu güven biz zaten güvenip hisseleri almışız.bence bu güvenin sonunda elden arsada gitmez umarım hayırlısı diyelim

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Tekkeyi bekliyen çorbayı içerde ne pişmez çorbaymış 5yıldan beri çevir çevir olmadı taşmı kaynıyor su koy çevir su koy çevir. Güneş balçıkla sıvanmaz tepedekiler uyuyormu üstü yanıyor altı geberiyor. Sonrası varsada yoksada boş kağıtlarla çöp kutusu dolar. Yokmu babayiğit aranıyor sözünün eri olan adam.
    tekke çorba iyide kaşık ve kepçe yok..

Sayfa 477/989 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •