Special Days Image
Sayfa 478/988 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon
Arama sonucu : 7902 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    tekke çorba iyide kaşık ve kepçe yok..
    Garsonun ya kafası karışık yada acemi idare et morali bozulmasın, şef konuyu fark eder konuya bir el atar çorbayıda bulamıyan mı buldurmuyanmı vardı öyle birşey işte kafam karışık lafı çıkaramadım şey bulduramadım ya neyse işte öyle birşeydi.

2.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Ortada mali tablo yok,
    Bilanço yok,
    Borç yapılandırması yok,
    Bedelsiz sermaye artırımı yok,
    İsim hakkı satışı resmiyet kazanmadı
    Bayilik sözleşmeleri resmiyet kazanmadı,
    Genel Kurul yapılmadı,
    Bütün bunlar olmadan borsaya nasıl dönecek,
    Bütün bunları yapacak olan şu anki yönetim; yani Ali ÇAVUŞOĞLU bu yüzden Ali bey'e güvenmek ve destek vermek zorundayız. Bizim yapacağımız tek şey belirtilen tarihlerde İstanbul'da olmak. O tarihte İstanbul'da olmayanlar boş yere borsaya açılmayı beklemesin.
    Sn Garibanca şu anlaşılıyor ki; burada yapılan muhabbetlerin boş muhabbet olduğu, bizde boş yere burada boş boş takip etmisiz. Kalın sağlıcakla...

3. Ya sıkmayın canınızı bunlar dogum öncesi sancılar.hallolurrrr da ne zaman o kritik işte fazla uzun sürmese bari.neden anlamakda zorlanıyoruzki;demekki arsayı iç edemediler gerci ben bu tarzda konusuyorum ayıp ediyorda olabilirim belki asla böyle bir iç etme duygusundada olmayabilirler ama en kötüsünden zikrediyorumki bu arkadaşlar ya beceremediler ya kanun müsade etmiyor yada hiç böyle yollara sapmıyorlar.ne o arsa.arsa ortada olduktan sonra ve ona herhangi bir helal gelmedikden sonra er yada geç hakkımızı alırız.miktar ve zaman tartışılabilir.o arkadaşlarda biliyorki arsa bunların çıkış noktası onsuz onun olmadıgı hiç bir senaryo olmaz oynanmaz.kimin o ?oto boyalarının.o kimin?printaş.printaş kimin?bense biraz var.

4. Printaşta hakim ortağı bulursak iş çözülecekte çok nazlı ne bekliyor bu Japonların huyunu bilmiyoruzki biz Türkler çoktan 5��0 skoru yazardık.

5. Okadar olağan üstü genel kurul yaptık yine patronu ortaya çıkaramadık ya hokus bokus deyince çıkıyormuydu çizgi filimlerde çıkıyor ama.Alaattini bulsak lambasından cin çıkarsak cine sorsak bizim patron nerde diye şimdiye işimiz olurdu.

6.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    04.02.2020 ve 26.03.2020 tarihlerinde hissesi olan herkes İstanbul'da olsun. Çok önemli gelişmeler var. Bu tarihe kadar Ali bey'e tam desteğimiz var ve Ali bey'e güveniyoruz. Hissemizin Bist'te işlem görmesi adına bu durum çok önemli.
    hangi çağdayıZ teknoloji istanbula gelmek ne anlamış değilim ben istanbuldayım adam japanyoda almanyada italyada amerika bulgaristanda karsta erzurumda diyarbakırda halka açık bir şirket var hissesine yatırım yapmış ve bu hisseler mkk de kayıtlı spk ya kayıtlı elektronik ortamda tüm hisseler istenirse dijital olarak katılım sağlanır şirket merkezinde yapılacak olan toplantıya herkes uzaktan katılır izler oy kullanır çıkma hakkını kullanır başkan seçer sana gelen bilgi enteresan geldi bana.ali bey holdingin ortağı olarak hisselere şu an hakim bence diğer ortaklara yani bizlere resmi yoldan güzel bir açıklama yapması gerek eğer gerçekten ihtiyacı varsa.burdan emir erim ramazan topla tayfayı yarın çorbaçı dükkanına gelsinler.bu ne lahana bu ne turşu sakın kusura bakma garibanca biraz düşün bence bana hak verirsin.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    hangi çağdayıZ teknoloji istanbula gelmek ne anlamış değilim ben istanbuldayım adam japanyoda almanyada italyada amerika bulgaristanda karsta erzurumda diyarbakırda halka açık bir şirket var hissesine yatırım yapmış ve bu hisseler mkk de kayıtlı spk ya kayıtlı elektronik ortamda tüm hisseler istenirse dijital olarak katılım sağlanır şirket merkezinde yapılacak olan toplantıya herkes uzaktan katılır izler oy kullanır çıkma hakkını kullanır başkan seçer sana gelen bilgi enteresan geldi bana.ali bey holdingin ortağı olarak hisselere şu an hakim bence diğer ortaklara yani bizlere resmi yoldan güzel bir açıklama yapması gerek eğer gerçekten ihtiyacı varsa.burdan emir erim ramazan topla tayfayı yarın çorbaçı dükkanına gelsinler.bu ne lahana bu ne turşu sakın kusura bakma garibanca biraz düşün bence bana hak verirsin.
    Çok haklısın, qaribanca'nın bu açıklamasına ben de bir anlam veremedim.

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Toplantı tutanağının 2. Maddesini okudunmu bir okurmusun ben anlamadım Ali bey hisselerini ne yaptı. Kime devretti.

Sayfa 478/988 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •