Sayfa 485/991 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon
Arama sonucu : 7921 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by bilmiyorum Yazıyı Oku
    Onur bey fabrika kirada değilmi idi bir kaç ay önce galiba SPK bir ceza kesmişti temizlik işleri kiracılar yapmasın

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Temizlik işi tamamda süloların temizlenmesi için sökülmesi gerekmez bence kiracılar çok titizse bilemem.

2.  Alıntı Originally Posted by bilmiyorum Yazıyı Oku
    Onur bey fabrika kirada değilmi idi bir kaç ay önce galiba SPK bir ceza kesmişti temizlik işleri kiracılar yapmasın

54 dönüm arsa ..binaların olduğu yer kiralık değil diye tahmin ediyorum .silolar eski atıl durumda olarak gözüküyordu benim gözlemlerim..büyük bölümü depo ve mikrotaş sanırım boya hammadde malzemeleri var .zaman bence kısa sürede netlik kazanır..

3. Sayın gariban ca mahkeme gününe kadar bilanço,izahaname, bist başvuruları gerçekleşmezse ne olacak ne düşünüyorsunuz.
     Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Çok haklısın. Bende onu söylemeyi çalıştım. Dilimin döndüğünce.

4.  Alıntı Originally Posted by bilmiyorum Yazıyı Oku
    Tek çare ali bey anladığım kadarı ile sizlerden takip ettiğim

Bizim tek çaremiz hakim ortak kim onu bilmiyoruz Ali bey gönlümüzdeki patron gerçek öyle olmayabilir Ali bey hisselerini devrettiyse bir çok seneryo yazılabilir payların veya oyların %51.ini alan yönetimin başına geçer yönetim kurulu başkanı yetkiyi aldığı zaman görevlerini yapacaktır.

5.  Alıntı Originally Posted by bilmiyorum Yazıyı Oku
    Çavuşoğlu ben borsaya açacam desede borçları yapılandırma yapmadan alacaklı finansal dışındaki borçları ödemeden icraları kaldırmadan açarlarmı hangi hayal dünyasında yaşıyor.

Hayaller konuşulur gerçekler yaşanır. Bize düşen sabır.

6. Onur bey hakim ortak derken bir ortakmı aldı ticaret sicil ito kayıtlarında ve basında bir haber görünmüyor
     Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Hakim ortak ben olsaydım canım sıkılır kuyuya bir kaç taş atardım su varmı kovayı doldururmu diye.

7. SPK'nın Ali ÇAVUŞOĞLU ve ailesine karşı bulunmuş olduğu suç duyurusunun mahkemeleri 04.02.2020 ve 26.03.2020 tarihlerinde.Mahkemelerde bulunulursa birinci elden bilgi alabiliriz. Gerekirse açılmış davalara müdahil olabiliriz.

8.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    1*Bist için,
    Şirketin iflas etmediği açıklandığı halde hisselerin borsa kotundan çıkarılarak bir çok kişinin neden zarara uğratıldığının yargı yoluyla belirlenmesi
    2* SPK için
    SPK'ya verilen onlarca dilekçeleri kopyala yapıştır yöntemiyle cevap vererek yaratılan mağdurları yeterince bilgilendirmediği, sonunda dayanamayıp şirkete 3 milyon lira ceza kestiği; dilekçere bilgilenmelerin neden zamanında yapmadığını tespiti yargı yoluyla yani dava açmakla anlaşılabilir.
    3* Şirket için.
    Yine bilgilendirmeleri bırak zamanında paylaşmayı hiç yapmadığından böylelikle yatırımcısına zarara uğratmaktan dava açabilecek babayiğit ler aranıyor.
    Bilanço, Mali Tablo, İzahname hazırlanmaz ve Bist'te müracaat olmazsa...

Sayfa 485/991 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •