Sayfa 486/989 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586986 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Hukuk mücadelesi verenler var idi yıllardır çalışanlar alacaklı olanlar bunlar mutlaka bir çok davaya müdahil olmuşlardır. Acaba bir sonuç elde edebilmişlermi

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Onur bey ben eski okuduğum yazılarınızda olağanüstü genel kurula katılmıştınız sanırım ali bey ve yönetim üyeleri bahsettiğiniz gizli ortak nippon bağlantılarını sordunuzmu
     Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Hayaller konuşulur gerçekler yaşanır. Bize düşen sabır.

3. Ben 95-97 yıllarında printaş matbaa mürekkeplerinde pazarlama ve satış kısmında 2 yıl kadar çalışmıştım. O zaman patronumuz rahmetli Şaban Çavuşoğlu idi. Çok saygıdeğer, akıllı ve işini bilen bir insandı. çbs nin ve Printaşın en parlak dönemleriydi. En iyi boya firmasıydı. Borsaya açılışıda benim çalıştığım dönemde gerçekleşmişti. Hatta bize de bir miktar hisse senedi vermişti. Ne zaman Şaban beyi kaybettik, o gün itibarı ile çocukları (başta Ali bey olmak üzere) işbilmezliklerinden, beceriksizliklerinden dolayı işin içine sıçtılar. Yorumlarınızda Ali beyi adam yerine koyuyorsunuz ya, midem bulanıyor. Bunlar bi bok beceremezler. Aslında yazılacak çok şey var da deymez.

4. Şu an 8 milyon hisse sahibi ile irtibat halindeyiz. Yaklaşık 2 milyon hisse küçük yatırımcı da var. Birlik bareberliğimiz olursa 10 milyon hisse kontrolümüzde.
    Ali bey mahkeme günlerine kadar genel kurulu yapmaz ise; kendisine olan desteğimiz kesileceği gibi genel kurulu yapacak durumdayız. Ali beyin 7 milyon hissesine karşılık 10 milyonluk hisse ile yönetim devir alanabilir. Birlik bareberlik zamanı.

5.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Şu an 8 milyon hisse sahibi ile irtibat halindeyiz. Yaklaşık 2 milyon hisse küçük yatırımcı da var. Birlik bareberliğimiz olursa 10 milyon hisse kontrolümüzde.
    Ali bey mahkeme günlerine kadar genel kurulu yapmaz ise; kendisine olan desteğimiz kesileceği gibi genel kurulu yapacak durumdayız. Ali beyin 7 milyon hissesine karşılık 10 milyonluk hisse ile yönetim devir alanabilir. Birlik bareberlik zamanı.
    Nasıl irtibat halindesiniz merak ettim. Bende de 210000 lot var.

6. Ne güzel işte 821000 olur

7.  Alıntı Originally Posted by savur Yazıyı Oku
    Nasıl irtibat halindesiniz merak ettim. Bende de 210000 lot var.
    2 milyonun içerisindesin

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Sence....?
    Anahtari bendedur!!

Sayfa 486/989 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz