Sayfa 489/990 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yaklaşık 8 milyon hisse kimde 10 sizde 7 ali beyde eder 17 milyon kalan nerde acaba..
    Ulaşılamadı. Ulaşmaya çalışıyorlar

2. Minimaliste birde reise sormak lazım sanki biliyorlar gibi hislere kapılıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    yaklaşık 8 milyon hisse kimde 10 sizde 7 ali beyde eder 17 milyon kalan nerde acaba..
    Japonlara hisse bırakmadınız bak olağan üstü genel kurula bile gelmediler küstürdünüz akrabalarımızı ya genel kurulda gelmezlerse çok bekleriz çok.

4.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Ulaşılamadı. Ulaşmaya çalışıyorlar
    Ulaşılamadı, ulaşmaya çalışıyorlar demişsiniz. Halka arz edilen kısmın kimlerde olduğu MKK'da kayıtlı değil mi nasıl ulaşamıyorlar anlamadım.Birden eskileri hatırladım da çok eskiden burada bir Minimalist arkadaş vardı. ''Altın almayın Prtas alın'' sözünün patenti ona aittir.Bu arkadaş 2014'ün Ocak ayı gibi kimde kaç Prtas,Cbsbo var diye bir liste yapmıştı.Buradan canlı yayına bağlanıp o listeyi yayınlasa aslında süper olur.

5. Konuyu iyice açıklığa kavuşturalım.Çbs printaş ile ilgili önümüzdeki aylarda yani mart ayında mahkeme mi var, genel kurul mu var? Mahkeme var ise oda alacaklı işçiler veya diğer alacaklılar ise onları nasıl ikna edecekler merak ediyorum.Gerçi ikna edebilseydi iş mahkemeye kadar gitmezdi.

Keşke mahkeme değilde önce genel kurul olsa.Borsaya emin ve sağlam adımlarla geri dönse.Duruma göre hepimiz bir olur borçlarını ödemesine yardımcı olabiliriz.

6. Mahkeme olacaksa kim ne için dava etmiş? Ali beye destek olalım olmasına da kim daha haklı yanlış tarafta olmayalım.Adaleti ve güveni kendi aranda sağlayamadıysan adalet mahkemede yerini bulur.Belkide bizim desteğimizinde hiçbir faydası olmaz.

7. Merkezi kayıt kuruluşu hisse dağılımına göre
    2412 kişide toplam 25milyon hisse var. 15miyonu 20 kişide.
    Yaklaşık 50 kisidede 2milyon hisse var.
    Geriye kalan 8 milyonda 2300 kişide yani mini yatirimcida
    Kimse japon ya başka güçlü ortak beklemesin.
    Bu arada kalan yirmi kişinin yarısı yatırımcı senin benim gibi
    Geri kalan holdingin halka kapalı kısım.

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ne yapılır hisse sahipleri ile konuşan arkadaş bu insanları bir araya getirip başarabilirse olağanüstü genel kurul çağrısı yapılabilir istenirse yönetimi dahi devirebilir

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 489/990 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •