Sayfa 49/989 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 385 - 392 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. TARİH:04/11/2004HABER:PRTASCBSBOÇBSPrintaşBaskıMürekkepleriveG ereçleriSanayiA.Ş.’nin04.11.2004tarihliyazısıaşağı yaçıkarılmıştır.“Konu:SermayePiyasasıKurulu’nunSer i:VIII,No:39sayılıTebliğiuyarıncayapılanaçıklamadı r.07/05/2004,12/05/2004ve23/06/2004tarihliözeldurumaçıklamalarımızda,Türkiye'deof setmürekkeplerikonusundafaaliyetlerinigeliştirmeki steyenSunChemicalileÇBSGrubuarasındagörüşmelerinba şladığı,mutabakatmetniimzalandığıvegörüşmelerinson uçlandırılaraknihaimetinlerinimzalanmasıhususundaY önetimKurulu'natamyetkiverildiğibilgilerikamuyaduy urulmuştu.03Kasım2004tarihiitibariylegörüşmelertam amlanaraknihaisözleşmelerimzalanmışbulunmaktadır.İ mzalanansözleşmeleruyarınca:1)Şirketimizeaitmakine lerin1.025.000Euro+KDVbedelileSunChemicalMürekkepv eKimyaSanayiveTicaretA.Ş.'yesatılması;2)Şirketimiz eait2adetmarkanın125.000Euro+KDVbedelileSunChemica lB.V.'yesatılması;3)MutemetsıfatıylaYönetimKuruluB aşkanıAliEşrefÇavuşoğluüzerindeolan,ancakşirketimi zkayıtlarındabulunankooperatifüyeliğinin250.000Eur o+KDVbedelileSunChemicalMürekkepveKimyaSanayiveTic aretA.Ş.'yesatılması;4)Ayrıca,şirketimizinfaaliyet gösterdiğiveÇBSGrubuşirketlerindenÇBSOtoBoyalarıA. Ş.'ninmülkiyetindebulunanarsavebinalarındaKurumlar VergisiKanunuGeçici28maddedoğrultusundaSunChemical MürekkepveKimyaSanayiveTicaretA.Ş.'ye2.600.000Euro bedelilesatılması;kararlaştırılmışvesatılmıştır.5) ÖteyandanÇBSHoldingileSunChemicalMürekkepveKimyaSa nayiveTicaretA.Ş.arasındaönümüzdeki3yıliçindeGrubu muzakaynaksağlayabileceknitelikte2adetTicariDestek Anlaşması;ŞirketimizveÇBSBoyaKimyaileSunChemicalMü rekkepveKimyaSanayiveTicaretA.Ş.arasındadaYangınla MücadeleAnlaşmasıimzalanmıştır.6)Buçerçevede,Şirke timizpersonelindenGenelMüdürSn.CumhurBilgiçile18be yazyakalıve13maviyakalıpersonelistifaeniştenayrılm ıştır.ŞirketimizGenelMüdürlükgörevinin,ÇBSBoyaKimy aSanayiiveTicaretiA.Ş.GenelMüdürüSn.SeyfettinBiçic i'ninvekaletenyürütmesikararlaştırılmıştır.7)23/06/2004tarihliözeldurumaçıklamaformuekindeSPKveİMKB'y egönderilen23/06/2004tarihliGenelKurulToplantıTutanaklarındaaçıklan dığıdoğrultuda,sözkonususatışlarıngerçekleşmesinim üteakipeldeedilenkaynakÇBSGrubununmaliyapısınıgüçl endirmedekullanılacaktır.BudoğrultudaŞirketimizdeh alihazırdaüretimvepazarlamasınadevamettiğitenekela klarıüretiminiartırmayıplanlamakta;ayrıca,muhtelif otoboyalarıveototamirboyalarıüretimvepazarlamasınd ayoğunlaşarakbuürünlerindeüretiminiartırmakvepazar lamasınıyaygınlaştırmakamacıylagereklidüzenlemeler iyapmaktadır.”

V3_5580_Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Çbs ve sun ortaklığı çiğli fabrikası 2016da açıldı

3. Bu yazıyı iyi okuSun Chemical Türkiye Genel Müdürü Arınç Aktan; “Sun Chemical Türkiye’nin değil, tüm Sun
    Chemical’ın göz bebeği”
    Sun Chemical Türkiye Genel Müdürü Arınç Aktan, açılış konuşmasında, geçmişten fotoğraflarla
    Sun Chemical’ın Türkiye serüvenini özetledi. 1987’de kurulan Bakim, 1993 yılında Çiğli
    fabrikasına taşınmış ve 1995 yılında Coates Lorilleux firması tarafından satın alınmış Bakim
    Coates Lorilleux adını almıştı. Çiğli’de ikinci fabrikasına taşınan firma, 2000 yılında firmanın
    sahibi Total grubunun mürekkep alanından çıkma kararıyla Sun Chemical’a satılmıştı. 2004
    yılında ÇBS grubundan Printaş’ın varlıklarını da devralan Sun Chemical, böylece likit pazarındaki
    üstünlüğünü daha da güçlendirirken, yayıncılık pazarında da çok önemli bir yer elde etmiş
    oluyordu. 2010 yılına kadar Gebze ve Çiğli’deki fabrikalar iki ayrı şirket halinde faaliyet
    gösterirken, o yıl tek isim ve tek firma adı altında, Sun Chemical altında birleşmişlerdi. Son olarak
    Aliağa fabrikası da bu yapıya katılmış oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Çbs ve sun ortaklığı çiğli fabrikası 2016da açıldı

peki bu 2016 'daki ortaklık nerede var sun dünya çapında bir marka neden 2013de tahtası kapanmış işçisinin parasını ödememiş bir sürü vergi borçlu olan hayatları rahmetli babaları öldükten sonra alavera dalavere olan bir şirketle ortaklık yapsın ben senin attığım yukardaki bilgileri defalarca okudum son yazdığın bende merak uyandırdı doğru ise printaşı işim hakkı için zayıf ihtima
    l olabilirmi merak uyandırdı sakın beni yanlış anlama amacım seni haksız çıkarmak değil merakk

5. Mkk hisse özellik bilgilerine baktınmı çok önemli olan bilgiler var mkk spk bist arasın açıklanmayan birleşme ve bölünme ile önemli nitelikteki işlemler tebliğini oku devralma durumu ne demek olduğunu pay alım tebliğine göre çağrıda bulunma zorunluluğu olduğunu ve çağrının yapılabilmesi için spknın değerleme raporlarını hazırlatıp pay değerin belirlemesi yani çağrı fiyatını belirlemesi gerekir. Bunlar spknın işleri

6. Daha neler var neler

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Mkk hisse özellik bilgilerine baktınmı çok önemli olan bilgiler var mkk spk bist arasın açıklanmayan birleşme ve bölünme ile önemli nitelikteki işlemler tebliğini oku devralma durumu ne demek olduğunu pay alım tebliğine göre çağrıda bulunma zorunluluğu olduğunu ve çağrının yapılabilmesi için spknın değerleme raporlarını hazırlatıp pay değerin belirlemesi yani çağrı fiyatını belirlemesi gerekir. Bunlar spknın işleri

o zamanki yapılan satış çbs baskı mürekkepleri ve baya pazar payı vardı bunlar bu firmayı işleyemedi sun a sattılar baskı mürekkepleriborsaya açık değildi diye biliyorum çok kafa patlamıştım bende senin gibi ticaret sicil gazetesin baya araştırmıştım.bunlar baskı mürekkeplerin tüm mal varlıklarını ve cbs oto boya adına olan mürekkep fabrikasını sattılar yani fabrikanın mal varlığı ve bir miktar arazisini aldılar.ve baskı mürekkep işinden çekildiler şirketi almadılar diye biliyorum.printaşıda oto boya işinde kullandılar japon firması ile sözde toyoto araçların boya işini yapacaklardı sonrası malum hüsran binlerce kişinin canını yaktılar sen haklı çıkarmısın bilemiyorum araştırıcam kaybedecek bir şey yok aydın beyin yanına bir gider sorarız.

8. Printaş baskı mürekkepleri ayrı printaş oto boyaları ayrı ama printaş oto boya ve gereçlerinin %70 üzeri bağlı ortakları oluyor aydın bey yönetim kurulu üyesi konu hakkında bilgi verebileceğine inanmıyorum yoksa çok ulaşmaya çalıştım olmadı ali bey sadece biraz daha sabır dedi.

Sayfa 49/989 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •