Sayfa 494/991 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 7928 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by bilmiyorum Yazıyı Oku
    Yılbaşlarında "erik dalı"daha da gevrek olur.
    Yapraklar dökülüyorya ondanmış

2. Yuvarlanan taş yosun tutmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by bilmiyorum Yazıyı Oku
    Yuvarlanan taş yosun tutmaz.
    Bizim taşı gördükçe içim değil ruhum kararıyor bir yuvarlanmaya başlasa ateş böceği gibi ışık saçacam gündüz feneri gibi afrikada dolaşacam tatil babında.

4.  Alıntı Originally Posted by bilmiyorum Yazıyı Oku
    Biz çavuşoğluna mahkemede destek verdiğimizde hisseleri borsaya açacakmı?
    yoksa sistem devammı?
    Daha önceki iflas mahkemesinde Ali efendi hakimin karşısında kırk takla atmış söz vermişti şirketleri düzlüğe çıkarıp tekrar borsaya döneceğim diye aynı zamanda mahkemeye katılan arkadaşlarımızada söz vermişti inanın çok kazanacağız hep beraberce ama biraz sabırlı olun diye ama aradan yıllar geçti Ali bey'den ses çıkmaz oldu sanki o sözleri o vermemişti yani hem mahkemeyi hem bizleri kandırmış olmuyormu şimdi kim bilebilir belkide hala sözünde duruyordur..Bir çift sözümde sayın cumhur başkanına,yandaş şirketlere,firmalara,işletmelere,kişilere vb. oluk oluk paralar yağdırıyorsunuz daha fazla çalsınlar hırsızlık yapsınlar devlete olan vergi borçlarını ödemesinler ki( zaten ödemiyorlar siz siliyorsunuz) diye resmen onları kurtarıyorsunuz peki neden asırlık çınar olan ÇBS boya ve ÇbS PRİNTAŞ'ı kurtarmıyorsunuz borç yükünden sebebi nedir tekrar borsaya dönebilsinler bizde yatırımcılar olarak paramızı kurtaralım..Ali ağa oğlu gibi şımarık ahlak yoksunu bir adama ve simit sarayı gibi birçok yandaş şirkete var ÇBS şirketlerine yok işte bunu anlayamam bu adaletsizlktir,hakkaniyetsizliktir.. Eğer böyleyse Ali bey kendi küllerinde dirilecek ayağa kalkacaksa kendi aramızda topladığımız paralarla onun heykelini Çayırova-GEBZEYE dikeriz ..Bilinçli olarak bu adamlara yardım edilmiyor borçlarından kurtarılmıyorlarsa ak partiye 18-19 yıldır verdiğim oylar haram olsun..Bilmiyorum,sen bu güne dek neredeydin de şimdi gelmiş burada yıllardır alın teri akıtıp mücadele veren arkadaşları bir bakıma eleştiriyorsun kusura bakma ama bana pek tekin gelmedinde..

5. Baya bir tekinsin belli
     Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Daha önceki iflas mahkemesinde Ali efendi hakimin karşısında kırk takla atmış söz vermişti şirketleri düzlüğe çıkarıp tekrar borsaya döneceğim diye aynı zamanda mahkemeye katılan arkadaşlarımızada söz vermişti inanın çok kazanacağız hep beraberce ama biraz sabırlı olun diye ama aradan yıllar geçti Ali bey'den ses çıkmaz oldu sanki o sözleri o vermemişti yani hem mahkemeyi hem bizleri kandırmış olmuyormu şimdi kim bilebilir belkide hala sözünde duruyordur..Bir çift sözümde sayın cumhur başkanına,yandaş şirketlere,firmalara,işletmelere,kişilere vb. oluk oluk paralar yağdırıyorsunuz daha fazla çalsınlar hırsızlık yapsınlar devlete olan vergi borçlarını ödemesinler ki( zaten ödemiyorlar siz siliyorsunuz) diye resmen onları kurtarıyorsunuz peki neden asırlık çınar olan ÇBS boya ve ÇbS PRİNTAŞ'ı kurtarmıyorsunuz borç yükünden sebebi nedir tekrar borsaya dönebilsinler bizde yatırımcılar olarak paramızı kurtaralım..Ali ağa oğlu gibi şımarık ahlak yoksunu bir adama ve simit sarayı gibi birçok yandaş şirkete var ÇBS şirketlerine yok işte bunu anlayamam bu adaletsizlktir,hakkaniyetsizliktir.. Eğer böyleyse Ali bey kendi küllerinde dirilecek ayağa kalkacaksa kendi aramızda topladığımız paralarla onun heykelini Çayırova-GEBZEYE dikeriz ..Bilinçli olarak bu adamlara yardım edilmiyor borçlarından kurtarılmıyorlarsa ak partiye 18-19 yıldır verdiğim oylar haram olsun..Bilmiyorum,sen bu güne dek neredeydin de şimdi gelmiş burada yıllardır alın teri akıtıp mücadele veren arkadaşları bir bakıma eleştiriyorsun kusura bakma ama bana pek tekin gelmedinde..

6. Boş konuşmak iyi değil!!
    Çevre düzenlemesi yapılan yer okula kira verilmesi..

Safari boya fason üretilme..

İzmirli boya firması ile üretime başlayacak olması...

İçerde 17 kiracı olması

Boş yorum iyi değil.

Bunların hepsi spk tarafında uyarılması gereken olaylar yürüyecekseniz buradan yürüyün

Boş yorum yapmaktansa işin içine girmek daha doğrusu günlerce çevre düzenlemesi yapılıyor dendi bir kişi gidip nedir diye bakmadı da sormadıda .

7. boş yorum adı üstünde boş ...bu sitede zaten bunun için var herkes boş fikirleri ortaya atar.orta yoldan dolu fikir çıkar bana göre doğru olan sana göre yanlış olabilir sana göre doğru olan bana yanlış yanlız allah herkeze bir kafa ve beyin vermiş bırakalımda herkes kendi karar versin..bir boş yorum daha ben şirket patronu olsa idim 200 bedelsiz 200 bedelli bir sermaye artırımı yapar yönetim yine bana kalırdı tabi borsaya açıldıktan sonra çil yavrusu gibi büyük bir çoğunluk dağılır.örnekleri ihlas gayrimenkul patron sürekli bedelli yapıyor diğer şirketlerle diğer şirketleri birleştiriyor. ne biliyim boş bir yorum yaptım..

8. yatırım tavsiyesi değil boş yorummm

Sayfa 494/991 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •