Sayfa 496/990 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 7913 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Garibanca,Allah nasip ederse 04. 01. 2020' de oradayım..

2.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Garibanca,Allah nasip ederse 04. 01. 2020' de oradayım..
    4 Şubat Salı günü gelin diyor.Printaşta hissem olsaydı gelirdim.Bende İstanbul'dayım zaten.Printaş'ın mahkemesi mi var? Varsa kim niye dava etmiş? Hepimiz toplansak bile Çavuşoğlu'na nasıl destek olabiliriz ki?Desteğimize ihtiyacı varmı bakalım?

3. Santa-fe,haklısın tarihi yanlış yazdım..Konu sadece printaş değil olaya ÇBS şirketleri olarak bakıyoruz..Dilerim eskiden olduğu gibi beraber el ele borsaya geri dönerler..Bildiğim kadarıyla SPK haklarında dava açmıştı ama ayrıntılı sebeplerini Garibanca, 2Onur2,akan2017 daha iyi biliyorlardır..Nasipse 5 gün öncesinden Arnavutköy'de olmayı planlıyorum,inşha Allah..Orada toplanmamızın amacı çavuşoğullarına destek olmak için olmasa gerek ne için destek olacakmışızki çevirmediği entrika kalmadıki aferinmi diyeceğiz kendilerine büyük ihtimal protesto ederiz çavuşoğullarını vurdum duymaz,duyarsız oldukları verdikleri sözlere kayıtsız kaldıkları için..

4.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Başladığım işi bitirmek adına;
    Arkadaşlar, kimseden bir şey beklemeyin.
    04.02.2020 tarihinde, sabah erken saatlerde hissesi olan herkesi Çağlayan Meydanı Şişli İstanbul'a kendi göbeğimizi kesmeye davet ediyorum.
    Bu fırsatı kaçırmayalım.
    2412 kişiyi tek tek sayacağım.
    Birlik beraberlik zamanı.
    Kendiniz gelmiyorsanız vekilinizi gönderin şeklinde duyumlarım
    duyumlarım var. Karar sizin.

Öneri;
    4 Şubat Salı günü sadece kendi aramızda fikir alış verişi veya bilgilendirme yapılacaksa bunu bir pazar gününe ayarlasak olur mu?Toplantı saatinide belirlerseniz iyi olur.

5.  Alıntı Originally Posted by garibanca Yazıyı Oku
    Başladığım işi bitirmek adına;
    Arkadaşlar, kimseden bir şey beklemeyin.
    04.02.2020 tarihinde, sabah erken saatlerde hissesi olan herkesi Çağlayan Meydanı Şişli İstanbul'a kendi göbeğimizi kesmeye davet ediyorum.
    Bu fırsatı kaçırmayalım.
    2412 kişiyi tek tek sayacağım.
    Birlik beraberlik zamanı.
    Kendiniz gelmiyorsanız vekilinizi gönderin şeklinde duyumlarım
    duyumlarım var. Karar sizin.
    spk dan davet gelecek mi.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    spk dan davet gelecek mi.
    Bence gelir 2412 kişinin bilgilerine ulaştım deniyorsa bu bilgilere ulaşmak kolay olmamalı bu bilgilere ulaşan kişi hakim ortak konumuna gelecek durumda olmalı pay sahiplerine çağrı yapacaksa yönetime aday olduğuna dair bir bildiği olmalı.Spk böyle bir durum varsa genel kurulun ne amaçla toplandığını pay sahiplerine bildirmesi özel durun açıklaması yapması gerekir.

7.  Alıntı Originally Posted by bilmiyorum Yazıyı Oku
    Bu anlaşmada da "GİZLİ MADDE" var mı?
    Hangi anlaşma hangi anlaşmaysa hepsi aynı

8.  Alıntı Originally Posted by bilmiyorum Yazıyı Oku
    Fil ile yatağa girildi.
    Fil derken liyle mi?

Sayfa 496/990 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız