Sayfa 5/989 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 33 - 40 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Slm Herkese Hayırlı Cumalar

Arkadaslar geçen de söylediğim gibi bu firmaların önunden sureklı geçiyorum dün akşam üstü gene geçtim cbs kapalı gibi fakat prtas içeride dışarıda muazzam bi kalabalık hareket ışıklar açık görünüyordu nedir bilinmez fakat prtas ne diye kapatılmıs anlamsız hareket nedir oda ilginç

3.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Arkadaslar geçen de söylediğim gibi bu firmaların önunden sureklı geçiyorum dün akşam üstü gene geçtim cbs kapalı gibi fakat prtas içeride dışarıda muazzam bi kalabalık hareket ışıklar açık görünüyordu nedir bilinmez fakat prtas ne diye kapatılmıs anlamsız hareket nedir oda ilginç
    Bi girip sorsaydiniz keske is ariyorum ayagina. Var mi eleman alimi , isler nasil falan diye.
    Minimalist kardesim nerelerdesin. Arasi sohbet iyi oluyordu.
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

Alıntı Originally Posted by Optimist_74 Yazıyı Oku
    Bi girip sorsaydiniz keske is ariyorum ayagina. Var mi eleman alimi , isler nasil falan diye.
    orda hareket oldugu belli belki fason belki bi yere kira çünkü hareket normal değil sürekli var gene gectiğimde detaylı bakmaya calısırım

5.  Alıntı Originally Posted by Optimist_74 Yazıyı Oku
    Selamlar, buralardayım. Haftada bir açıp bakıyorum hareket var mı diye. Havadan sudan konuşalım, ÇBS'nin konuşulacak bir şeyi kalmadı Eskiden bir tarih beklerdik, şimdi o tarihler de kalmadı. Satış vardı mesela, ne oldu o satış. İki tarihte de alıcı çıkmadı. Üçüncüsü yok mu tarihin? Onu beklerdik. Neyi bekliyoruz şu anda?

dün gündüz ve aksam gectim yemek firması vardı girişinde prtas oldugu kısım cıvıl cıvıl fakat hemen bıtısıgı cbs bataklık gibi

7. Herkese tekrardan selamlar.lokasyon birader sorabilirmiyim acaba printaşın yeri boyanın yeri diyorsunda nerden belli yerler acaba .çünkü bende arasıra oradan geçiyorum sadece daha önce yeri satılmış bir bölümde yanlış hatırlamıyorsam sun chemical diye bir şirket var onlar çok yoğun çalışıyorlar.ama yaklaşık 2-3 ay içinde degışiklik olduysa bilmiyorum ama printaş bölümü veya çbs boya bölümü diye bir yer yoktu.acaba çalışma yapılan bölgede başka birine kirayamı verildi

8.  Alıntı Originally Posted by minimalist Yazıyı Oku
    Selamlar, buralardayım. Haftada bir açıp bakıyorum hareket var mı diye. Havadan sudan konuşalım, ÇBS'nin konuşulacak bir şeyi kalmadı Eskiden bir tarih beklerdik, şimdi o tarihler de kalmadı. Satış vardı mesela, ne oldu o satış. İki tarihte de alıcı çıkmadı. Üçüncüsü yok mu tarihin? Onu beklerdik. Neyi bekliyoruz şu anda?
    Valla acaba hep birlikte hissedarlar olarak yazi mi yazsak? Sizin olayiniz nedir diye? Ne yapiyorsunuz planlariniz nedir diye? Bir bilgi almaya bakalim derim.

Sayfa 5/989 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •